Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tigar Marka Lastik

ug8 ve brıdgestone lm20 kullanan var mı nasıl performansı bende potenza var su havalarda bile memnunun üzmedi kıs lastiginin performansını da merak ediyorum :)

ug8 beraber görev yaptığım devremin 2012 astra sedan'ında var, çok memnun; haftasonları Ankara'ya gidip geliyor hatta 170'i geçemiyorum kar yüzünden gibi bir yorumu bile varpuhaha

Ben öneririm, bu akşam denedim, bayır yukarı buzda aracın ve şoförün kabiliyetine kalıyor tamamen ama savurmama, yol tutuşu, freni bence gayet başarılı.. Sıkı nokian'cı olarak UG8 alınabilecek kış lastiği derim :eek:key:

ug8 beraber görev yaptığım devremin 2012 astra sedan'ında var, çok memnun; haftasonları Ankara'ya gidip geliyor hatta 170'i geçemiyorum kar yüzünden gibi bir yorumu bile varpuhaha

Ben öneririm, bu akşam denedim, bayır yukarı buzda aracın ve şoförün kabiliyetine kalıyor tamamen ama savurmama, yol tutuşu, freni bence gayet başarılı.. Sıkı nokian'cı olarak UG8 alınabilecek kış lastiği derim :eek:key:

teşekkürler bilgi için nokian sizlerin sayesinde aklımda:eek:key:

bosver be dostum senede kac gun kıs yasıyoruz ıstanbul gıbı bıryerde kar yagınca cıkartma arabayı olsun bıtsın:)sen fr tamponu al bence:)

Sırf kar için degil ki bu be onurum her yönden kısta kıs lastıgi daha güvenli:eek:key: fr hep aklımda yapılacakalar arasında :eek:key:

bosver be dostum senede kac gun kıs yasıyoruz ıstanbul gıbı bıryerde kar yagınca cıkartma arabayı olsun bıtsın:)sen fr tamponu al bence:)

Şeker kardeşim keşke senin dediğin gibi güllü gülistanlık olsa dünya... Yani kar yağınca yatsa arabalar.

Ama bir gerçek var ki o alalım diye çabaladığımız lastik KIŞ LASTİĞİ; yani havanın 7 C (yazılmıyo meret, santigrad derece :) ) altında olduğu zamanlarda taş kesilen "mevsimlik" lastiklerimizin düşen frenleme ve yol tutuş özelliklerini tolore etmek için üretilen lastik tipi...

Belki işin espri boyutundasın ama yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim diye yazdım bunu yanlış anlamayasın ha :eek:key:

kışlık lastikler kara borsa gibi zaten satıcılar yogunluktan ilgilenmiyo bile alıyosan al yoksa bakalım işimize gücümüze gibii bakıyorum yollarda cogu aractada hala yok arabaların on ayrı arka ayrı gidiyorr

Geri
Üst Alt