Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

the new leon...

Leon iyi bişe olacak hissediyorum ama o ibizanın çirkinliği pörtlekliği nedir öyle ya, kurbağa gibi olmuş :D

Bence kimse heveslenmesin yenı pasatları fln gordukden sonra leonları kasayı degıstırırken 2 kere dusunuolar yoksa kasa sımdıye degısmıstı.Yenı pasat fln kımya oldu pıyasada kayboldular leon bence en fazla oynucagı cızgılerle oynucaklar makyajlayıp pıyasaya surcekler su an zaten gorunus ve perfomans olarak ıyıler bunun ustune bısey yapmaya calısırlarsa fıyatı ucuk olur cok deıgısıklık yapcaklarını sanmıyorum.İc konsol bırazdaha guzellesır bu bıle malıyetı artıtr Leonla fazla oynamasınlar oynanırsa pıyasası bıtebılır hayal kırıklıgıda olabılır ısın bıde bu tarafı var honda cıvıcde bence bu sene aynı durumda yenı kasa hondalar bıttı aga yenı kasa ıcın ugrasıolar ama bı anda bıtme durumları var leon ınsallh oyle olmaz herkesın beklentılerıne yanıt verebılırler .

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Bence kimse heveslenmesin yenı pasatları fln gordukden sonra leonları kasayı degıstırırken 2 kere dusunuolar yoksa kasa sımdıye degısmıstı.Yenı pasat fln kımya oldu pıyasada kayboldular leon bence en fazla oynucagı cızgılerle oynucaklar makyajlayıp pıyasaya surcekler su an zaten gorunus ve perfomans olarak ıyıler bunun ustune bısey yapmaya calısırlarsa fıyatı ucuk olur cok deıgısıklık yapcaklarını sanmıyorum.İc konsol bırazdaha guzellesır bu bıle malıyetı artıtr Leonla fazla oynamasınlar oynanırsa pıyasası bıtebılır hayal kırıklıgıda olabılır ısın bıde bu tarafı var honda cıvıcde bence bu sene aynı durumda yenı kasa hondalar bıttı aga yenı kasa ıcın ugrasıolar ama bı anda bıtme durumları var leon ınsallh oyle olmaz herkesın beklentılerıne yanıt verebılırler .
katılıyorum ismail...

Yeni kasa buysa araba almaktan vazgeçebilirim.İç dizaynın görseli yokmu acaba?
Valla bu kasayı almak için beklemeye değer...

Cenova Oto. Fuarındaki Toledo Konseptinin üzerimde yarattığı hayal kırıklığı umarım Leonda da olmaz bana göre Toledo Passat ayarında bir Arabaydı Konsepti görünce çok büyük bir üzüntü yaşamıştım umarım Leon için Böyle Bişey Yapmaz Da Silva:confused:

Bu araba yeni leon olursa leon segment değiştirir satış fiyatıda rahat 80 90 bin olur

Geri
Üst Alt