Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

The New Leon Sport Tourer...

kimseden yorum gelmemiş yay lazım leylek duruyo 3.5 alma zaman kaybı 5 falan.. :D :D puhaha

İstanbul Anadolu yakasında Fenerbahçe sahilden Tuzlaya kadar uzanan bir parkur var, ben geçen yıl epeyce bi keyf yaptım orada ama işim nedeni ile malesef velespit artık sadece balkonda duruyor:):):)

Yaaa ben de bisikletimi özledim...Ada doğduktan sonra binemiyorum doğru düzgün artık...Depoda durup duruyor...Bu haftasonu hava güzel olursa bi çıkartıp temizleyeyim;ben de fotolarını ekleyeyim bari;özendim şimdi :))Bi kaç da tur atabilirsem ohhh benden keyiflisi yok,ben severim bisiklet kullanmayı...Spor en önemlisi,sağlıklı yaşam :)

Bu arada güle güle kullanın,iyi günlerde...Sağlıkla...

Yaaa ben de bisikletimi özledim...Ada doğduktan sonra binemiyorum doğru düzgün artık...Depoda durup duruyor...Bu haftasonu hava güzel olursa bi çıkartıp temizleyeyim;ben de fotolarını ekleyeyim bari;özendim şimdi :))Bi kaç da tur atabilirsem ohhh benden keyiflisi yok,ben severim bisiklet kullanmayı...Spor en önemlisi,sağlıklı yaşam :)

Bu arada güle güle kullanın,iyi günlerde...Sağlıkla...

Çok teşekkür ederim efendim... sizi de sağlıklı bir yaşam için bisiklete davet ediyorum :)

Bi roll videosu çekeriz :D Hacı osman yokuşu bize yeter:D

xx

Geri
Üst Alt