Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

teypp

durdu_38

Kayıtlı Üye
arkadaşlar alpine marka 200 watt 4 tane kapı hoparlörü aldım ve teypte alıcam. cd çalarsız usb li 4*45 alsam. beklediğim performansı alırmıyım hoparlörlerden.birisi cd çalarsız alırsan hiç bi işe yaramaz yakarsın dedi kafamı karıştırdıda.

konuyu uygun bölüme taşıdım konu açarken doğru bölümde açmanız daha çabuk yardım almanıza imkan sağlayacaktır keyifli forumlar

hoparlörlerin hayırlı olsun, yalnız cd den dinlediğin müziğin kalitesini usb den alacağını pek sanmıyorum. cd çalar da olması yararlı olacaktır:eek:key:

Cd den alacağın sesle USB den alacağın kalite çok farklı olacaktır.bana normal bişey olsun o kadar abartısına ihtiyacım yok dersen idare eder.Yok sesi daha kaliteli olsun diyosan teyp alırken usb li teyplerde mevcut pionnerin mesela uygun fiyatta onlardan alabilirsin.

Cd den alacağın sesle USB den alacağın kalite çok farklı olacaktır.bana normal bişey olsun o kadar abartısına ihtiyacım yok dersen idare eder.Yok sesi daha kaliteli olsun diyosan teyp alırken usb li teyplerde mevcut pionnerin mesela uygun fiyatta onlardan alabilirsin.

katılıyorum sana USB den pek performans bekleme bencede uygun fiyata teypler mevcut sahibinden de bakabilirsin..

Geri
Üst Alt