Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

teyp ve klima çerçevesi boyama

MRA 23

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çerçeveleri bu şekilde boyatmak istiyorum...kapı kolları ve hoparlör çevresi de simli parlak siyah olucak yalnız bu sökme işini önceden yapmış olan varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim...sanırım ilk önce teyp ekranının bulunduğu kısımın altındaki 2 yuva yardımıyla sökülmeye başlanabilir,bunun yardımıyla diğer parçalar da sökülebilir???

intj.jpg

kapı kolları ve hoparlör cercevesinin sokumu gayet basıt Mert.kapı kollarının uc kısımlarında bı tornavıdanın gırebılıcegı kadar bı boşluk var , oraya sokup hafıf tornavıdayı oynatarak once uc kısmı cıkarıcaksın sonra yavas yavas cekerek cıkıcak butun tırnaklar. hızlıca cekme sakın kırılır.hoparlör çercevesınıne de dıkkatlıce bakarsan duz tornavıdanın gırebılecegı kadar bı boşluk var çerçevede ordan tornavıdayı ıcerı sokup ufak bı hareketle bıraz dısarı cıkardıktan sonra elınle yavasca sökebilirsin.diger söyledıgın yerlerın sokumunu bılmıyorum :)

bugün dediğin yerleri gördüm ve söktüm gayet kolay çıkıyo....aslında ben o parçaları sedefli beyaz yapmak istiyorum ama göğüsle pek uyum sağlamaz gibi geliyo...kararsız kaldım açıkcası.....sen bu konuda yaptın mı bişeyler :)

bence boşver beyazı bıraz alakasız olur.benımkılerı ben kendım sıyaha kapladım kapı kollarıyla hoparlör cercevelerını hıc boyayla ugrasmadım.gayette guzel oldu boyatmaya karşıyım ben ıstedıgım zaman orjınale dondurebılırım =) ama sende bence sıyah yaptır piano black olsun =)

bu kokpit çok keyifli duruyor, MRY Muratın aracında da yapmışlardı ben çok beğenmiştim. Sport up larda çok daha güzel duruyor, onların içi bu değişimle dah bi gizemli oluyor.

bence boşver beyazı bıraz alakasız olur.benımkılerı ben kendım sıyaha kapladım kapı kollarıyla hoparlör cercevelerını hıc boyayla ugrasmadım.gayette guzel oldu boyatmaya karşıyım ben ıstedıgım zaman orjınale dondurebılırım =) ama sende bence sıyah yaptır piano black olsun =)

evet benimde aklıma gelmedi diil aslında...peki hoparlör çerçevesi ayrıyeten halka halinde sökülüyo dimi can...ortadaki petek kısımla çerçeve yani 2 ayrı parça dimi? anlatabildim umarım :)

evet benimde aklıma gelmedi diil aslında...peki hoparlör çerçevesi ayrıyeten halka halinde sökülüyo dimi can...ortadaki petek kısımla çerçeve yani 2 ayrı parça dimi? anlatabildim umarım :)

çok iyi anladım ama malesef tek parça petekle beraber.o yuzden boyarken cok dıkkatlı olmak lazım petegı boyadan korumak ıcın =)

boyarken kolayda...folyo kaplarken zor olur gibi aslında...???

yoo ben öyle zorlanmadım çok fazla.folyoyu ama duzgunce yerleştirmek onemlı yamuk yumuk olmadan.onuda elın bıraz böyle işlere elverişliyse kolayca yaparsın.ama boyatırım dıyosan onuda duzgun bı yerde boyat bence parlak sıyahta ufacık bı toz bıle kalsa çok belli oluyor

aslında işte göğüsü böle yapabilsem,,,,kapı kollarıda beyaz olsa çok ii durur ama...göğüs rengi malum renkteyken en mantıklı seçim yine folyo ya da parlak siyah işte ;)

Geri
Üst Alt