teyp kodu.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

teyp kodu..

leoni

Kayıtlı Üye
aracımın (kullanma kitapçığım yok) teyp kodunu servise gitmeden (parasında değilim buralarda servis yok) nasıl temin edebilirim bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

mayham85

Kayıtlı Üye
servis ücretsiz veriyor abi zaten. :) bildiğim kadarı ile almanın tek yolu servisten almak.

leoni

Kayıtlı Üye
telefonla verilmediği gibi bi duyumum var emrecim

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Nebi teybi sökebilirsen teybin üzerinde ki şaseden başka bir arabanın diagnosu ile network ile bağlantı kurup alabiliriz

muhammedcankaya

Kayıtlı Üye
teybin üstünde yazılı değilmi
benim teybin üstüne tükenmez kalemle sonradan 4 haneli bir sayı yazmışlar 0248 diye
teybi çıkarınca farkettim :D

leoni

Kayıtlı Üye
Nebi teybi sökebilirsen teybin üzerinde ki şaseden başka bir arabanın diagnosu ile network ile bağlantı kurup alabiliriz
abicim arabanın marş dinamosu sanırım yağsız kalmış onu yağlatacaktım teyp kodu olmadığından yaptırmadım, şase derken teybin seri nosu falan mı

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
abicim arabanın marş dinamosu sanırım yağsız kalmış onu yağlatacaktım teyp kodu olmadığından yaptırmadım, şase derken teybin seri nosu falan mı
Doğrudur teybin üzerinde ince kapakla gövdeyi birrinne tutan yapışkanlı bir kağıt var onun üzerinde her arabanın ayrı olan şase si gibi teyplerinde şasesir var o lazım. Kaldı ki Muhammed in ki gibi bir ihtimal senin teyp kasasında yazıyor olma ihtimalide kuvvetle muhtemel

leoni

Kayıtlı Üye
Doğrudur teybin üzerinde ince kapakla gövdeyi birrinne tutan yapışkanlı bir kağıt var onun üzerinde her arabanın ayrı olan şase si gibi teyplerinde şasesir var o lazım. Kaldı ki Muhammed in ki gibi bir ihtimal senin teyp kasasında yazıyor olma ihtimalide kuvvetle muhtemel
teşekkür ediyorum abi, müsait bir zaman teybi söktürüp noyu iletirim tekrardan saol.