Teyp kodu yardim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Teyp kodu yardim

Konu, 'Cordoba' kısmında ersan tarafından paylaşıldı.

1. ersan

ersan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar aracımın aküsü bitmişti teyp kodu istiyo ekranda 1000 yazıyo kodu bilmiyorum ne yapmalıyım

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. adders

adders
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    20 tl ye kodu kırıyorlar ve bir dahada aküde bitse istemiyor hiç uğraşma kırdır. kod hakkında başka bilgileri arkadaşlar verebilir

3. dadaş34

dadaş34
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    6.545
    Ödül Puanları:
    113
    Aracın kitapçıgı duruyosa onun üzerinde yazar şayet yoksa yetkıli servise gitmen gerekiyor.

Seat CaNdIR

4. Mertkan

Mertkan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    Anadolu yakasında iseniz Sahrayıcedit te Erya otomotiv e gidin.Orda alper ile görüşüp benim adimi verin,15-20 TL ilk bir ücret karsiligi halletsinler

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

5. yukcell88

yukcell88
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    551
    Ödül Puanları:
    113
    Teyp kodunuz teybin kullanım kılavuzunda yazar. Kullanım kılavuzunuzu bulursanız tekrar dönün buraya, yoksa hiç dokunmayın teybe.

6. Ahmet.YILDIRIM

Ahmet.YILDIRIM
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    abi servis 5 dakikada veriyor kodunu eğer teyp kılavuzunu bulamazsan hiç başka yerlere gitmene gerek yok benden ücret bile almadılar

7. igci_01

igci_01
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.616
    Ödül Puanları:
    113
    Ben daha seatlarda teyp kodunun yazili oldugu kullanim kitapcigi gormedim adamlar en yuksek vergiden satin aldigim araciminicindwki teypin kodunu vermek icin para alamazsiniz alirsaniz siz hirsizsiniz sizi heryerde en buyuk fon kagidina hirsiz reklamini yaparim diyen bir konusmayla yada anlayisli bir servisse hemen halledecek sekilde ucretsiz servisten halledin kirdirmaniza gerek yok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. RedLine

RedLine
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.284
    Ödül Puanları:
    113
    ben servisden ücretsiz almıştım. arayıp uzun yolda olduğunuzu böyle bir sorunla karşılaştığınızı bildirin hemen sistemden bakıp veriyorlar.

Bunu beğendi. onurduyar bunu beğendi.
  9. ersan

ersan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için sağolun imobilizer kodu ile aynımı bu teyp kodu imobilizer kodunu biliyorumda

Sayfayı Paylaş