Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Teyp kodu yardim

Konu, 'Cordoba' kısmında ersan tarafından paylaşıldı.

1. ersan

ersan SCW Üyesi

20
    7
    3
    arkadaşlar aracımın aküsü bitmişti teyp kodu istiyo ekranda 1000 yazıyo kodu bilmiyorum ne yapmalıyım

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. adders

adders SCW Üyesi

147
    44
    28
    20 tl ye kodu kırıyorlar ve bir dahada aküde bitse istemiyor hiç uğraşma kırdır. kod hakkında başka bilgileri arkadaşlar verebilir

3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.835
    113
    Aracın kitapçıgı duruyosa onun üzerinde yazar şayet yoksa yetkıli servise gitmen gerekiyor.

Seat CaNdIR

4. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Anadolu yakasında iseniz Sahrayıcedit te Erya otomotiv e gidin.Orda alper ile görüşüp benim adimi verin,15-20 TL ilk bir ücret karsiligi halletsinler

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

5. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Teyp kodunuz teybin kullanım kılavuzunda yazar. Kullanım kılavuzunuzu bulursanız tekrar dönün buraya, yoksa hiç dokunmayın teybe.

6. Ahmet.YILDIRIM

Ahmet.YILDIRIM
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

133
    135
    43
    abi servis 5 dakikada veriyor kodunu eğer teyp kılavuzunu bulamazsan hiç başka yerlere gitmene gerek yok benden ücret bile almadılar

7. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    Ben daha seatlarda teyp kodunun yazili oldugu kullanim kitapcigi gormedim adamlar en yuksek vergiden satin aldigim araciminicindwki teypin kodunu vermek icin para alamazsiniz alirsaniz siz hirsizsiniz sizi heryerde en buyuk fon kagidina hirsiz reklamini yaparim diyen bir konusmayla yada anlayisli bir servisse hemen halledecek sekilde ucretsiz servisten halledin kirdirmaniza gerek yok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    ben servisden ücretsiz almıştım. arayıp uzun yolda olduğunuzu böyle bir sorunla karşılaştığınızı bildirin hemen sistemden bakıp veriyorlar.

9. ersan

ersan SCW Üyesi

20
    7
    3
    arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için sağolun imobilizer kodu ile aynımı bu teyp kodu imobilizer kodunu biliyorumda

Sayfayı Paylaş