Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

teyp kodu ile imobilizer kodu aynımı?

ersan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımı aküsü bitmişti ve teyp kodu sıkıntısı olmuştu sizinle paylaştım yardımcı olmaya çalıştınız sağolun ama servis yolu görünüyo sanırım en mantıklısı olarak fakat ben imobilizer kodunu biliyorum 4 haneli teyp kodu ile aynımı acaba aracın güneşliğinde kod yazıyodu teyp kodudur diye girdim ekranda şimdi safe yazıyo düzelirse bide onu denemeyi düşünüyorum sizce imobilizer ve teyp kodu aynı şeymi acaba

Aynı olacağını düşünmüyorum. Benimde ilk leonumda servis akü değiştirirken atlama yapmadan değiştirince teyp kod sormuştu. ben aracın ikinci sahibi olduğumdan alırken karşiya kod sormadım. Kartal servisi yaptığı hatayı kabul ederek ispanyadan benim araç için kod talep etti. Bir gün sonra cevap gelmişti...

Geri
Üst Alt