Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teyp kodu hakkinda yardim edin lütfen ...

y4sjn

Kayıtlı Üye
Öncelikle S.A kardeşlerim,
Arabamın teybi sıfırlandı ve bir kod girmemi istiyor .. elimde servis tarafından verilmiş bir kağıt var karışık bir kaç kod var hangisini girmem gerekiyor bu konuda yardım edin lütfen ...
servis tarafından verilmiş kağıdın fotoğrafını cekip ekledim yardımlarınızı esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim şimdiden ...

Ekli dosyalar

• IMG_0631.jpg
    IMG_0631.jpg
    30.7 KB · Görüntüleme: 71
benim bildiğim teyp kodu 4 haneli olması lazım. 9263 denermisin?

9263 ü denedim o olmadı kardeşim .. sonra safe dedi 60 dakıka beklemem gerekıyor .. hangısını denemelıyım acaba ...

o zaman bu kodlar değil büyük ihtimal.. serviste arabayı bağlatıp kod alacaksın 25-50 TL arasında alıyorlar :)

dostum ilgin için tşkr ederim. fotoğraftaki barkodun ne olduğunu uzun araştırmalar sonucu buldum. aracın anahtarının barkoduymuş.. servise gidip hallettircem başka yolu yok sanırım ...

Servisinize gidin arabayı bağlatın bilgisayara,size kod versinler 35-40 falan alırlar..

Servis Programı ve Garnati Belgesi kitapçığı varsa eğer orda SEZ ile başlayan bir kod var bu teybin numarası onun altındada 4 haneli teyp kodu mevcut onu yazıp halledebilirsin.

ben de yeni aldım teyp kodunu... eğer teyp aracın orijinal fabrikadan çıktığı teybiyse bu kodları telefonla da verebiliyorlar... ben şu an Van'da görev yapıyorum Erzurum yetkili Seat servisin aradım oradan telefonla aldım... Bi Etimesgut Doğuş Oto'yu aramanızı tavsiye ederim... eğer araç şasi numarasıyla teyp şasi numarası birbirini tutuyosa veriyorlar... olmadı direkt Erzurumu arayın uzak bir ilde bulunduğunuzu söyleyin yardımcı oluyolar sağolsunlar :D kolay gelsin

Aracın şase numarasını vererek telefondan alabiliyorsunuz diye hatırlıyorum.
Aracın kitapçıklarına bakın R.K. = 1234 gibi birşey olur normal el ile yazılmış şekilde. 4 haneli kod varsa odur. Yoksa bunlar servisten alabilirsiniz ancak.

Geri
Üst Alt