Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teyp kendi kendine açılıyor

kadir bey aynı sorun eniştenin opelinde olmuştu açma kapama düğmesi bozulmuş galiba 25 tl gibi bir rakamdı yaptırdı istersen nerde yaptırdığını telefonda söyleyim bi oraya götür.

Valla Yüksel abi sorunun düğmeden kaynaklandığını sanmıyorum ama yinede gidecem zaman sana alo derim abi.

cuma günü işin yoksa telefon et buluşalım burda bir yer var ana gösterelim yoksa ankarada birine yönlendireyim.

Yüksel abi bugün müsait değilimde teypten ziyade sorun elektrik tesisatında gibi bugünde sol park lambası kontak takılı değil,farlar açık değilken kendi kendine yanmıştı.

sol sinyal kolu açık kalmasın

Yok üstadım hiç bir yer açık değildi özellikle tek tek kontrol ettim hatta farları yakıp tekrar kapattım yine o tek park yanmaya devam etti. Ya o değilde araçtan soğuyacağım diye korkuyorum daha önce aldığım araçların hiç birinde bu kadar uğraşmamıştım, birde amörtisörlerden gelen sesler var canımı sıkan ufak bir tümsekten geçerken esneme anında gırç gırç gırç diye ses geliyor galiba arkadanda geliyor ama öndekileri duymak daha kolay, her zamanda yapmıyor neye dalaletse bu sesler, iyice canımı sıkmaya başladı.

Geri
Üst Alt