Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

teyp cercevesi

06 gökhan 629

Kayıtlı Üye
Arkadaslar makyajli kasaya oem multimedya cihaz takmayi dusunuyorum ama cerceve yok elinde olan varmi makyajli kasa 2010 acik gri renk simdiden ilginize tsk ederim...

abi Allah kolaylık wersin ama zor ya. konuştuğumuz gibi yaparsın başka caresi yok suan

[MENTION=3110]serenity[/MENTION] de var irtibatlanın istersen

Nasıl bir multi medya cihazı Abı ben size yardımcı olmaya çalışayım genelde 2011 ve 2012 nin orijinal çerçevesine uyuyor ama sizdeki nasıl birşey resmi varsa yardımcı olmaya çalışayım umarım yardımcı ola bilirim kolay gelsin

elimde fazladan 1 tane çerçeve var, renk gri ama orjinal renkle arasında bariz olmasa da renk farkı mevcut. hiç işime de yaramıyor, ben orjinal aldım servisten.

eğer işine yarayacaksa 1 kahve ve sohbet karşılığı verebilirim:):)

elimde fazladan 1 tane çerçeve var, renk gri ama orjinal renkle arasında bariz olmasa da renk farkı mevcut. hiç işime de yaramıyor, ben orjinal aldım servisten.

eğer işine yarayacaksa 1 kahve ve sohbet karşılığı verebilirim:):)

Cok tsk ederim faruk buyur gel ankaraya kahvemizi icelim sohbetimizi edelim..

Nasıl bir multi medya cihazı Abı ben size yardımcı olmaya çalışayım genelde 2011 ve 2012 nin orijinal çerçevesine uyuyor ama sizdeki nasıl birşey resmi varsa yardımcı olmaya çalışayım umarım yardımcı ola bilirim kolay gelsin
navitech nrd ax3100 vg modeli 7 inch ekran boyutu dursun benim arac 2010 model yani ibizanın teybi var onun için olmuyor...

Geri
Üst Alt