Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teyp Bluetooth arızası veriyor sürekli Play tuşuna basmam gerekiyor yardım

telefonda hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? spotify bazen yapabiliyor dediğinizi. Kendi müzik uygulaması yapıyorsa farklı bir telefonla denemeye çalışın, onda da yapacak mı diye

YouTube açıkken yapıyor bunu

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

youtube uygulaması cihaz değişimlerinde kaldığı yerden devam etmez, araca bağlanmadan normal telefon hoparlöründen dinlerken kulaklık takın, gene yayını durduracaktır, aynı şekilde tekrar çal demeniz gerekir.

spotify ile pek sorun yaşamıyorum, sadece araca bağlanınca otomatik çalmaya başlamasında bazen sıkıntı yapıyordu, onu da macrodroid diye bir uygulama kurup arabanın bluetooth una bağlanınca spotify uygulamasını çalıştırma ve ardından da play komutu vererek çözdüm, artık araca her bindiğimde müzik (spotify tamamen kapalı olsa bile) otomatik olarak çalmaya başlıyor

Cok saol dostum epey yararlı oldu bilgilerin bende ole yapıyım bundan sonra

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt