Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teyp Bass Sorunu

hmmmm buna bakmam lazım acaba ondanmı k, bu aklıma gelemıstı cıdden Saol Varol ab, yarın ılk ıs buna bi bakıcam dırek, işallah bundandır yoksa surundurucekler bızı garantıde :rolleyes:

hmmmm buna bakmam lazım acaba ondanmı k, bu aklıma gelemıstı cıdden Saol Varol ab, yarın ılk ıs buna bi bakıcam dırek, işallah bundandır yoksa surundurucekler bızı garantıde :rolleyes:

geçişi yapmadan önce ses ayarına bass ve tiz ayarına bak sonra geç ve ordaki ayarlara bak..
hadi inşeALLAH öyledir
cd daha kaliteli ses verdiği için daha düşüktü bendeki yada başka sebep

geçişi yapmadan önce ses ayarına bass ve tiz ayarına bak sonra geç ve ordaki ayarlara bak..
hadi inşeALLAH öyledir
cd daha kaliteli ses verdiği için daha düşüktü bendeki yada başka sebep

Varol abi dedigini denedim ama hem radyoda hem cdde ayarlar aynı hatta hafızya alıp ıkısındede aynısını yenıden yaptım ama banamısın demedı. hala yanı sorun var, ne yazık ki ondan degilmis :(

veeee sonunda servise gittim, gitmisken baktırdım sole bi, arka tarafta doseme kalkmıs oda basla beraber vuruyomus bu ayrı..teype gelincede hicbisi yok dedi, 2 usta baktı eryadan, adamalrmı sagar yoksa benım kulaklarmı garıp anlamadım barız baya bı fark var nasıl olcak nolcak bılemıyorum..

Geri
Üst Alt