Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TEYP ARIZA

İSPİRLİdadaş

Kayıtlı Üye
Mrb iyi geceler,

Son birkaç haftadır aracın bazı sıkıntılarıyla başım dertte, dün hiçbir sıkıntısı olmayan aracın orjinal teyibi bugün ilginç biçimde arıza verdi. Teyibin tuşlarının numeratörlerinin vs. ışıkları yanıyor fakat ekran göstergesi çalışmıyor, ses vermiyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Sizce teyibe elveda mı demeliyim?

Mrb iyi geceler,

Son birkaç haftadır aracın bazı sıkıntılarıyla başım dertte, dün hiçbir sıkıntısı olmayan aracın orjinal teyibi bugün ilginç biçimde arıza verdi. Teyibin tuşlarının numeratörlerinin vs. ışıkları yanıyor fakat ekran göstergesi çalışmıyor, ses vermiyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Sizce teyibe elveda mı demeliyim?

Arkadaşların dediklrerini dene derim... olmaz ise yaptırmak için uğraşma... astarı yüzünü geçer... yeni bir usb/aux/cd mp3 player al... teyp çerçevelerini ben yollayabilirim sana...

Sigortayi sökun. Akuyle ugrasmaniza gerek yok

Sigortayı nasıl sökebilirim desem herşeyi devletten bekliyormuş gibi mi olurum acaba :/

Arkadaşların dediklrerini dene derim... olmaz ise yaptırmak için uğraşma... astarı yüzünü geçer... yeni bir usb/aux/cd mp3 player al... teyp çerçevelerini ben yollayabilirim sana...

Esasında daha önce akü değişiminden sonra teyp bi kaç kez ayrı zamanlarda SAFE uyarısı vermişti bende kodunu girmek durumunda kalmıştım. Sigorta meselesini bi deneyeyim inşallah çözüm olur.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hangi sigorta oldugunu bilmiyorum ama sigorta kapaginda yaziyordur...

Kesin bilgiyse rt edeceğim :) ona göre hocam

Abi bak kesin bilgi diyemem ama ben teyp le ilgili ne zaman sorun yaşasam hiç başımı ağrıtmam :) akünün tek kablosunu söküp takıveririm. kod isterse kodu girerim keyfime bakarım :)

Abi bak kesin bilgi diyemem ama ben teyp le ilgili ne zaman sorun yaşasam hiç başımı ağrıtmam :) akünün tek kablosunu söküp takıveririm. kod isterse kodu girerim keyfime bakarım :)

Akü başını söküp takmak işe yaramadı malesef

Valla forumda neredeyse hersey icim aku kutup basini sokmekten bahsediliyor ama nerdeyse herseyin sigortasi var. Aynı sey olur. Bosuna kutup basiyla ugrasmayin. Ayreten bilmeyen biri için kutup basi sokmek tehlikeli olabilir.

Geri
Üst Alt