Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teyb yerine Samsung Galaxy Tab ?

Nyks

Kayıtlı Üye
iyi forumlar herkese,
ibizamın teybinin yerine galaxy pad montajlasak acaba uyar mı ? ipad düşünemiyorum çünkü boyut olarak araca uymayacağı belli.
Samsung'un galaxy tab ürünü hem fiyat hemde boyutları bakımından teyb yerine uyabilir diye düşünüyorum.
Bu işte birlikte bir kafa yorsak,tanıdığımız ustalara danışsak ve yorumları bu başlığa yazsak nasıl olur ?
Şimdiden teşekkürler.

hiç kimse yok mu bu konuda yardım edebilecek ? :(

Valla mantıklı diye düşünmekle beraber anlamadığım bir nokta var. Teyplerin içerisinde mini de olsa bir ampilikatör(yani anfi) yok mu? Galaxy Note ses çıkışını alelade bir teyp kadar sağlayabilir mi?

Normal 35lik jak çıkışı ile güzel ses alınır sorun olmaz zaten galaxy deki ses çıkışı dolby virtual destekliyor
Tek sorun çalınma riski olur bence...

iyi forumlar herkese,
ibizamın teybinin yerine galaxy pad montajlasak acaba uyar mı ? ipad düşünemiyorum çünkü boyut olarak araca uymayacağı belli.
Samsung'un galaxy tab ürünü hem fiyat hemde boyutları bakımından teyb yerine uyabilir diye düşünüyorum.
Bu işte birlikte bir kafa yorsak,tanıdığımız ustalara danışsak ve yorumları bu başlığa yazsak nasıl olur ?
Şimdiden teşekkürler.

aux gırısın varsa ıpod touchı onerırım cok guzel bır ses cıkısı var vıdeoda ızleyebılısınız

hemen youtubeye ipad montage for car vb yazın galaxy vb yazın uygulamalara bakın benimde aklımda var ama arabam yok hehe:D

ayrıca çalınma diye bişi olamaz çünki youtubede gavurlar:) girişli çıkışlı yapmışlar al aşağı in tak arabaya çıkarkende tabletini yanına al süper olay ya:)

35lik jakla çıkış almak aklıma gelmişti benimde.İpoddan ziyade ekran büyüklüğü olarak teybin yerini kapatacak bir ürün düşünüyorum daha doğrusu.
Ama bir tablet olması da şart :)
Biraz daha araştıriyim en iyisi :D

aux çıkışından çok güzel şeyler yapılabilir

Geri
Üst Alt