Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Test Mercedes CLC 160

Biraz daha uzatıcaklarmışda o stopu yerleri darmış bence :) C180 ve C220 i tek geçerim bu aracın ön kafadan görünüşünü beğeniyorum arkası o stop yüzünden ofsayt yandanda bana çekici gelmiyor

Biraz daha uzatıcaklarmışda o stopu yerleri darmış bence :) C180 ve C220 i tek geçerim bu aracın ön kafadan görünüşünü beğeniyorum arkası o stop yüzünden ofsayt yandanda bana çekici gelmiyor

c ile apayrı segmentin araçları :D bi bayan olarak okdr yekpare bişi kullanasım yok :D

eski americanlarda ben o kadar uzununu görmedim ama bizim okulda da son zamanlarda çoğaldı bu mercedesler. Bayanları cezbeden şey bu lamba olmasın:)

bkz: Dodge challenger

mercedesin vergileri hep az göründüğnden

ay kimseye beğendiremedik aşkm

evet bebeğim :D galiba azcık klasman üstü oldu :D ben beğendim bi kere adı var e paran varsada alırsın :D oda yakındır hoş fikir değiştirip başka araçlara yönelmezsek

Geri
Üst Alt