Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

test ( hata yaşayan varsa buraya sorun bildirebilir )

bu arada teşekkür butonu gitmiş..faydalı bi uygulamaydı o..

evet hemen mesajın altında beğen butonu daha güzel ve daha estetik....

çağ atlayalım artık değil mi?

evet hemen mesajın altında beğen butonu daha güzel ve daha estetik....

çağ atlayalım artık değil mi?

uygulama için teşekkürler ama bişiyi beğenmekle teşekkür etmek farklı şeyler zaten kelime anlamı itibariyle..forum düne kadar eski çağdaydı bu durumda.. :)

Yiğit teşekkürler butonu artık kullanılmayacak beğen eklentisi kullanılacak, bu yep yeni bir özellik ve lisanslı bir özellik :=)

yav beğendeki kalp çok abes duruyor :D şunu (Y) işareti yapalım bence..:eek:key:

ayrıca bazen mozilladan girince fotoğraflar açılmıyor

hangi fotoğraflar ? CCleaner programı ile pc deki cookieslerini temizlermisiniz sürekli yeni dosyalar atıyorum belli bir süre göremeyebilirsiniz bunu yapmadığınız sürece :)

Ayroca kalbi kırmızı yaptım :D

hangi fotoğraflar ? CCleaner programı ile pc deki cookieslerini temizlermisiniz sürekli yeni dosyalar atıyorum belli bir süre göremeyebilirsiniz bunu yapmadığınız sürece :)

Ayroca kalbi kırmızı yaptım :D

abi arkadaşlık siteleri gibi oluyo yapma etme gözünü seveyim :D :D

olurmu öyle şey :) arkadaşlık sitesiyle alakası yok.

Geri
Üst Alt