Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

test ( hata yaşayan varsa buraya sorun bildirebilir )

ya kardaşım siteyle ilgili diye en başta söylesene:)))))) bende sevindim hata yaşayan varsa diyince kızın biriyle aramdaki sorunu çözeceksin sandım:)

serbay; bir sayfada 10 mesaj yerine 15 veya 20 mesaj yapilsa nasil olur?? cok fazla sayfa oluyor konularda..

serbay; bir sayfada 10 mesaj yerine 15 veya 20 mesaj yapilsa nasil olur?? cok fazla sayfa oluyor konularda..
resimlerde sorun oluyor rıza daha önce denedik.ayrıca açılmayan fotolar yüzünden msj.okunması zor oluyor(fotoları daha önce görmüşüm fakat msj.okuyacam veya yazıcam,sıkıntı)

Serbay bazen konulardaki mesajlar sayfaya ortalanmış olarak gözüküyor ama her seferinde olmuyor acaba benim pc de mi sorun var :confused:

Enes galiba sende problem var pc deki cookiesleri temizlermisin

Erya ile sıkıntı yaşanılan konunun 2. sayfasına bi türlü ulaşamadım az önce..

Geri
Üst Alt