Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Test Drive Unlimited 2

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
Test Drive Unlimited 2'' 11 Şubatta raflarda olucak inşallah bide direksiyon aldıkmı PS3 e tamamdır :D

gt5 ten sonra görüntü ve fizik olarak hiçbir arabaya yarışı oyunu sarmıyor artık beni:)

grafikler videoda bile pek güzel değil gibi yahu..GT5 varken ertelenebilcek bi oyun aslında bi yerde tarzı da farklıdır Test Drive'ların..PS1 zamanında Test Drive 6 keyifliydi fizikleri pek gerçekçi olmasa da eğlenceliydi..yine de oyunu güzel detaylandırmışlar gibi görünüyo içerik olarak..bunun yanında bu oyunun direksiyona pek ihtiyacı yokmuş gibi duruyo.. :)

ılk tdu yu pc de oynadım goruntu her ne kadar gt5 gıbı olmasada eglencelı bı oyun

oyunla aram nedense hiç tam anlamda ii olmadı, arada bi esiyor arkadaşlardan alıp bitiriyorum sonra bi 6 ay falan aramıyorum:) call of duty 4 oynamıştım en son, 7 çıkmış çok iimiş:)

Geri
Üst Alt