Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Test – Seat Toledo

Bu adamın en sevmediğim yanı, her aracı spor araç gibi zorluyor, hızlı kullanmaya, hava atmaya çalışıyor. Ego tatmininden başka birşey değil.
Toledo'yu fuarda gördüm, gayet geniş, güzel, sade bir araç. Sürücü cam düğmelerinde neden sadece ön camlar var, onun mantığını kavrayamadım. Hatta biraz da sitem ettim aracı tanıtanlara.

ben yeni toledoyu beğenmedim.

b+ segmentine dusmus. ic malzemesi estetik gorunsede plastik cok sert kalite hissi dusuk. 1.6 tdi filo aracı olabilir.

Güzel araç aslında... Toledo yu da inceledim Leon a bakarken ama malzeme kalitesi ve işçilik Leon la kesinlikle aynı değil... Keşke eski Toledo gibi Leon dan tek farkının sedan olması olsaymış... Benim pek gözüm tutmadı açıkçası...

Ben fazla tutulacağını düşünmüyorum ama filo aracı olarak görebiliriz belki.

dün tv8 de otorite programında incelemesini yaptılar adamın anlattıklarına göre gayet başarılı yakıt konfor güvenlik felan gideri var yani hoşuma gitti.

Geri
Üst Alt