Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Teşekkürler tüm SCW Ailesine...

Konu, 'Sohbet' kısmında samuel-beto tarafından paylaşıldı.

1. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi 2 hafta önce kötü bir kaza atlatmıştım bu başlık altında arkadaşlarla araç perte ayrılırmı yoksa tamir ederlermi gibi konularda fikir alışverişinde bulunuyorduk ... Çok şükür araç perte ayrıldı bu konudaki yardımlarından dolayı Görkem beye çok Teşekkür ederim Bizzat Hasan Kavi'den Feridun beyle işi çözdü hasarı 32.000 TL gibi bir rakam çıkmasında emeği büyüktür... Bu işlemden sonra Devreye EUREKO Sigortadan Burçak hanım devreye girdi olayın hızlanmasında, ve çeşitli konularda bana çok ciddi yardımları oldu onada gerçekten çok teşekkür etmek istiyorum... Ve bana burda Geçmiş olsun dilekleri ileten arkadaşlar ve herkese bütün kalbimle Teşekkürlerimi gönderiyorum...
    Yarın plaka işlemlerinden sonra yeni Leonumu almış olacağım Aracın resimleriyle yeni paylaşımlarla tekrar birlikte olmak dileğiyle... Gerçekten bu birlik dayanışma aile ortamı için herkese çok teşekkür ediyorum...

2. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    Allah kaza bela vermesin yeni aracın şimdiden hayırlı olsun :)

3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    tekrar çok geçmiş olsun. yeni aracınla kazasız belasız günler geçirmen dileklerimle ;)

4. Mert G

Mert G SCW Üyesi

413
    3
    18
    öncelikler tekrar geçmiş, sonrasında hayırlı olsun:)

5. ÖZLEM@K

ÖZLEM@K SCW Ladies

533
    8
    18
    Yeni aracınla kazasız ,keyifli sürüşler dilerim,işlerin hallolmasına sevindim,ailemiz her zaman birbirine destek :eek:

6. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    hayırlı olsun, bir daha tekrarlanmaması dileğiyle...

7. eengineer

eengineer SCW Üyesi

579
    114
    43
    Burdan olayın çözülüş şekli ile ilgili bilgi vermek başınızı ağrıtabilir... Sigorta şirketleri çok meraklı oluyor bu tip takiplere...

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun

güzel haber :)

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Hadi gözün aydın...Yeni aracında hayırlı olsun...

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Hayırlı olsun burda amaç zaten yardımlaşmak...........:eek:key:

Sayfayı Paylaş