Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler SCW..:)

Allah analı babalı büyütsün Gökhan abi gerçekten de SCW form sitesi olmaktan öte tam bir aile ortamı
bizlere evini açtığın ve sıcak aile ortamında ağırladığın için çok teşekkür ederim.

Allah analı babalı buyutsun.Çocuk hayattakı en buyuk mutluluktur.Bazen benım ufaklık uyurken onu seyrederken uyuya kalıyorum.

haberim olsaydı trakya üzeri gelirdim ..........................

abi ben kutlamıştım ama madem SCW adına abilerimiz oralara kadar gelmiş tekrar kutlamak istedim :eek:key: butür hareketler scw ye has güzel hareketler :D

Allah yavrunun bahtını açık etsin bugününü gördün daha nicelerini görmeni nasip etsin :eek:key:

Allah analı babalı büyütsün kardeşim acısnı göstermesin İstanbul da olsaydım mutlaka bende evinde ziyaret ederdim ama kısmet.

Geri
Üst Alt