Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tesekkurler Pirelli

007

Kayıtlı Üye
Pirellinin bilincli olarak urettigi erken asinan lastikleri sayesinde takimlar normalin uzerinde pit stop yapmaya basladilar..ve resmen son 4 yilin en cekismeli sezonu baslamis oldu..TV verileri son 4 yildir en cok izlenen yarisin Shanghai GP oldugunu kanitlar...Heyecan her tur hic kesilmedi..her tur ataklar oldu..DRS mukemmel bir heyecan getirdi..F1 artik eskisi gibi degil diyenler bence bir kez daha dusunsun...Son 5 turdaki Vettel Hamilto cekismesi muhtesemdi..Evet haklisiniz F1 gercekten de eskisi gibi degil cunku cok daha heyecanli :)

yarış mı vardı dün.. :S :S

F1 bana göre yinede çok keyifli değil pilotajla yarış kazanmak diye birşey yok artık çok az göreceğiz bunları:)
DRS sistemi zaten bana göre tamamen haksız bir hız kazanma arkadaki için avantaj,öndeki için dezavantaj yaratıyor.DRS olmadan pilotajla geçiş yapsınlar bi görelim o kadar kolay geçebileceklermi.Rekabet boyutunu azaltıyorlar DRS hızlı olan geçsin diye yapılmış birşey.Önceki aracında savunma yapacak şekilde hakları olmalı o halde yoksa tek taraflı avantaj bana geçişin tadını vermiyor.
Lastik opsiyonları yarışlara evet heyecan getirdi ama benim için F1 artık sadece küçük motorlarla belirli kriterlere sahip araç kullanan pilotlardan oluşuyor.Bir bakıma artık seyirci kitlesini farklı şekilde oluşturuyorlar yeni izlemeye başlayanlar için F1 harika ama temel olarak bilenler için bence çokda harika değil.

xx

yahu bu sene doğru dürüst bütün yarışları izliyim dedim yıllar öncesindeki gibi olamadı.. :S
bi sonraki yarış artık TR'dedir muhtemelen..

F1 bana göre yinede çok keyifli değil pilotajla yarış kazanmak diye birşey yok artık çok az göreceğiz bunları:)
DRS sistemi zaten bana göre tamamen haksız bir hız kazanma arkadaki için avantaj,öndeki için dezavantaj yaratıyor.DRS olmadan pilotajla geçiş yapsınlar bi görelim o kadar kolay geçebileceklermi.Rekabet boyutunu azaltıyorlar DRS hızlı olan geçsin diye yapılmış birşey.Önceki aracında savunma yapacak şekilde hakları olmalı o halde yoksa tek taraflı avantaj bana geçişin tadını vermiyor.
Lastik opsiyonları yarışlara evet heyecan getirdi ama benim için F1 artık sadece küçük motorlarla belirli kriterlere sahip araç kullanan pilotlardan oluşuyor.Bir bakıma artık seyirci kitlesini farklı şekilde oluşturuyorlar yeni izlemeye başlayanlar için F1 harika ama temel olarak bilenler için bence çokda harika değil.

xx

DRS, KERS'in yeni adı mı.. :)

Kimi yi özledim dönse artık

Geri
Üst Alt