Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tesekkurler Levent

serenity

Kayıtlı Üye
Dun aksam bulusmadan sonra ufak bir problem yasadim.O sira nedendir bilmiyorum Leventi arayip durumu soyleme geregi hissettim..sonrasinda bir baktim levent gecenin 3une kadar yanimda kaldI.Sonrasinda da evime birakti.Bazen soylerim samimi oldugum kisilere "isin ne yapacaksin tabi.."diye. Leventi de bu sekilde samimi goruyorum.kendim olsam ayni seyi yapar miyim evet yaparim.ama yine de aksam o saatte yolun ortasinda benimle beraber cekirdek citlemesi bile cok onemli birseydi benim icin. Her sey icin tekrar tesekkur ederim kardesim...

Özelikle İstanbulda az bulunan insanlık, bu gibi ortamlarda kendini sıkça hissettiryor demek ki

rica ederim kardeşim ne demek... gecenin o saatinde seni yolda bırakacak halimiz yok... biz burada bir aileyiz.. kim olsa aynı şeyi yapardı diye düşünüyorum... ama çekirdek çitlerken insanların bize garipseyerek bakışları halen gözümün önünde...:D

teşerkkürler levent...scw iki eli kanda olsa yardıma doştluğa koşar..:eek:key:

İşi ne yapacak tabi:D

KOmutan umarım kötü değildir be durum..

Geri
Üst Alt