Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler DURSUN usta ve SCW sakinleri :)

kusuruma bakmayın konuyu yenı gördum zaaten yogundum giremedım tekarardan özur dılıyorum ben cok tesekkur ederım ıbrahım kardesım keske daha vaktım cok olsaydıda daha cok seyler yapa bilseydık he bu arada yenı parlak mavı folyolar geldı tam cupra r ile aynı reng ıbrahım onunda musdesını vereyım:D

kusuruma bakmayın konuyu yenı gördum zaaten yogundum giremedım tekarardan özur dılıyorum ben cok tesekkur ederım ıbrahım kardesım keske daha vaktım cok olsaydıda daha cok seyler yapa bilseydık he bu arada yenı parlak mavı folyolar geldı tam cupra r ile aynı reng ıbrahım onunda musdesını vereyım:D

ozaman napıoruz arabayıantebe geldiginde kaplıoruz :D :D

bu arada resimler ilk sayfaya ekliorum

Herzaman bekleriz kardeşim kuru bi ziyaret oldu bi sofra kuramadık bi dahakine böyle olmasın...:eek:key:

Kapılardaki ledler cok hosuma gidiyor benimde masallah :)

Vizeler biter bitmez bi dursun usta yapacam artık bende

Geri
Üst Alt