Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Teşekkür Ederim.

Konu, 'Gider Egzoz Mustafa GİDER' kısmında CanCan11 tarafından paylaşıldı.

1. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Bugün Mustafa Usta'daydım. Cutout, ve egsoz çıkışı yapıldı. Ses gayet mükemmel oldu bana göre . Mustafa ustaya öncelikle el işçiliğinden, sıcak sohbet, muhabbet ve içimizi ısıtan demli çayından dolayı çok teşekkür ederim. :)

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Guzeldi gelip gordum:p

3. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    İstanbullular çok sanslı ya :)

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Su vanaları taktıranlar b foto b vıdeo koysun da azcık yavuzun malzeme tanıtılmıs olsun :)

5. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Ya can çekicem de olduğu yerde kesiyo aslında bi yolda giderken birinin arkadan çekmesi laızm biz cutout un çıkışını çok kısa tuttuk o yüzden baya abartılı bir ses aldık :) bi de ibizaların arkada egsoz çıkışı yok onu da yapınca bir şeye bekledi sokaktan bir geçiyorum tüm alarmlar ötüyo :D biri yumurta falan atıcak kafama :D

6. yavuzongul

yavuzongul SCW Üyesi

373
    4
    18
    Bak senin resmi çekmeyi unuttuk :)
    Neyse güle güle kullan da resmini de bi ara çekeriz...

7. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Bu olay orjinal egzos da da oluyormu ? İstediğimiz zaman ses alıp istediğimiz zaman orjinale döndürmek için. Ve performas a bi etkisi varmı.. 1.6 8v için ?

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    orjınal egsozu degısmedıgın surece performans alamazsın zaten atmosferık arabada

9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    fiyat?

10. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Can biliyosun zaten istanbulda araba kullanmak artık zor oldu.. Her halta ceza kesiyolar. O yüzden çokta dikkat çekmek istemiyorum şu an. Performansdan ziyade çok bişe beklemiyorum zaten. Hani orjinal durumda bunu yapsak hadi performansı geçtik ses nasıl olur.. Direk son susturucudan öncemi vericek.. Zaten senden reçeteyi almıştım durumları düzeltim Chip olayı var :) Cahilliğimi madur görün pek anlamıyorum egzos işinden..

Sayfayı Paylaş