Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teşekkür Butonu

rica ederim arkadaşlar.. :) Özgür onuda ekleriz namaza gidicem birazdan dönerim die.... :D

hayırlı satışlar yazıları sizi rahatsız ediyosa sattığınız ürünün yanına dipnot yazın lütfen hayırlı satışlar yazılmasın diye bu insanları neden bu kadar rahatsız eder anlamıyorum.. saol Serbay buton güzel olmuş denedim beğendim :D vaybe teşekkürü geri al bile var :D

kafamı bozmayın dıyosn yanı abi:D

hayırlı satışlar yazıları sizi rahatsız ediyosa sattığınız ürünün yanına dipnot yazın lütfen hayırlı satışlar yazılmasın diye bu insanları neden bu kadar rahatsız eder anlamıyorum.. saol Serbay buton güzel olmuş denedim beğendim :D vaybe teşekkürü geri al bile var :D

Hayırlı satışlar yazılmasının sebebini sorduğumuz zaman şu söyleniyo Serhat Abi.
İlanı güncel tutmak.
Yani hiçbir konuya bu (bana göre) boş mesaj yazılmazsa, hiçbir konunun güncellenmeye ihtiyacı olmaz. Ve o ürünle ilgilenen insan da, o malı satan kişinin ilanı ne zaman güncellediğini rahatlıkla görebilir. Ne kadar ilgilendiğini de.
Yeri geliyo ürünle ilgili sorular cevaplar oluyo konuların altında. Bunları insanların görmesine engel oluyo bu mesajlar.
Hayırlı satışlar yazmayı insanlar yazmayı bu kadar istiyosa özel mesaj olarak atsın. Sonuçta bu, o kişi ile ilan sahibi arasındaki bişey. Bunu herkesin görmesine ne gerek var. Birisi bi ürün satıyo, başka biri ona iyi dileklerini iletiyo, bundan 3. kişilere ne? Yani bi başkası bunu görse ne olacak görmese ne olacak? Mesaj kirliliğinden başka bişey değil, özel mesaj ya da cep telefonu varken. Bu iyi dilekler için bu 2 aracı kullanmak varken.. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Geri
Üst Alt