Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tertemiz 2008 Dizel Leon'umu satıyorum (1.9TDI stylance)

dildar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Çok severek kullandığım 2008 Dizel Leon'umu maddi gereksinimlerden dolayı satıyorum:(

Maslak Paşaoğlu'nda chip yapmıştım Yay Eibach 35mm (dizel versiyon için olan).. Servis geçmişinden Dyno kayıtlarına kadar kullanma kitabı yedek anahtarı vs. herşeyi mevcut.. Zaten herşeyin kaydı faturası vardır.

Sahibinden ilan nosu aşağıda;

124223653

SCW için ekstra bir indirim daha yapabilirim. 18 inç S-line jantları ayrı olarak vermeyi planlıyorum. Üzerindeki lastiklerden (michelin 225/40/18) 2 tanesi daha sıfır durumdadır.

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.. İnşallah kıymetini bilecek birine gider..,

Selamlar

bu arada verilen numaradan herhangi birşey bulmuyor. ya da ben bulamadım bilginize

aynen bende bulamadım :) 124223653 nolu ılandan.. Arac arıyorum fakat buyukcekmece cıvarında bende.. :) fakat 2008 ön konsolu hıc hosuma gıtmıyor.. hayırlı satıslar dızel olması avantıjı ıle kısa sürede satarsın inşallah.

Hayirli satislar, nasibin temiz olsun insallah. 18 jant lastikler icin ne düsünüyorsun PM alabilirmiyim.

Geri
Üst Alt