Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Termostat?

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
Aracimda su eksiltme problemi oldu motor girisindeki hortumdan su kaciriyordu siva contali motor bloguna su girişi olan parca degistirildi ama su eksiltme problemi hala var bu aracta termostat nerede oluyor bende daha once megan vardi meganda o parcadaydi bunda o parca bos

Aracimda su eksiltme problemi oldu motor girisindeki hortumdan su kaciriyordu siva contali motor bloguna su girişi olan parca degistirildi ama su eksiltme problemi hala var bu aracta termostat nerede oluyor bende daha once megan vardi meganda o parcadaydi bunda o parca bos
radyatörün altında ya da radyatöre bağlı bi yerdedir.bunu sizin çözmeniz zor olacaktır.kocaelinde keleşler seat yetkili servisine gdersiniz arıza tespitden de cıkabilir ya da usta da cözebilir.önce sorarsınız sonra yaptırmanızı tavsıye ederim.tahmınımce kaçak var

Evet uzman otoya gittim gaz regilotoru nden yada conta gidukdir dedi bir hafta benzinde kyllandim sikinti olmadi regilotoru degistirdim bakalim priblem gittimi eger contaysa bana nastafi ne olur

abi fiyatları malesef bilmiyorum yine Murat usta sana yardımcı olacaktır fiyat olarak da çözüm olarak ta

Geri
Üst Alt