Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tercihim Toshiba oldu

ordaki puanlama ayrı ;) farklı değerler verebilir en güzel nucu benim önerdiğim program verir.

ordaki puanlama ayrı ;) farklı değerler verebilir en güzel nucu benim önerdiğim program verir.

farklı değer vermez abi bir parcanın max gücü max performancesi ne ise onu söyler benim dediğim yerdeki puan çünkü herkeze farklı vista yapılmıyor ama o programı banada verin bende deniyim

Erdem kardeşim senden önemli bir ricam var, senin ekran kartı ATI benimki nVidia herşeyi aynı, ben bir test yapmak ikisiyle kıyaslamak istiyorum zira bu testleri bekleyen birçok notebook alıcısıda bendn bu testleri bekliyor. Rica etsem 3D Mark 06 programını yükleyip tüm uygulamalar kapalıyken masa üstü konumunda bir test yaparmısın 10 dk felan sürüyor acaba kaç puan verecek? Benim puanım belli ekran görüntüsünüde aldım bakalım hangi ekran kartı daha iyi sonuç verecek.

NOT: Benim notebook tüm windows güncellendi, tüm gerekli programlarım kuruldu ve CCleaner ile tüm gereksiz dosyalar dilindi buna masaüstü, başlat menüsü ve başlangıçta dahil olmak üzere. Testi bu şekilde yaptım MSN bile kapalıydı yani :) Senden ricam bu testi gerçekleştirirmisin? Yapman gereken sadece programı kurduktan sonra "Run 3DMark" yazısına tıklayıp 10 dk beklemen.

tamam serbay abi, ozaman aynı kriterlerde bende yapayım tüm programları kapatarak. sonucu buraya yazarım.

---------- Post added at 02:21 ---------- Previous post was at 02:21 ----------

dosya boyutu fazla oldugu için biraz bekleyeceğiz download yapmasını :)

Geri
Üst Alt