Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Terasımdan bir kaç kare

yalcingedik

Kayıtlı Üye
bayadır terasımın çiçeklenmesi ve çıkdığımda kendi ufak cennetimi yaşama çabalarım yavaş yavaş sonuç vermeye başlamışken ilk çekdiğim 4 resmi sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz. çekemediğim daha çiçeklerimin resimleri var en kısa sürede güncelleyecem ..
fotoraf099.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fotoraf100.jpg
fotoraf101.jpg
fotoraf102.jpg

ufak yollu küçük bir şelale ister orası su sesi dinlendirir keyfini çıkart

bu çiçekleri büyüdükleri zaman düşünemiyorum...ellerine sağlık süper olmuşş güle güle otur...terasta :)

ufak yollu küçük bir şelale ister orası su sesi dinlendirir keyfini çıkart
aman abi burda yağmur başladımı bitmek bilmiyor su sesine kısın doyuyoruz yazında yaprak sesi yeter bambunun rüzgarda çıkardığı ses hiç bir seye değişmem tavsiye ederim.. teşekkür ederim

bu çiçekleri büyüdükleri zaman düşünemiyorum...ellerine sağlık süper olmuşş güle güle otur...terasta :)
onun sabırsızlığı yiyip bitiriyor beni hergün yeni yaprak çıkdımı diye bakmak bam başka bir duygu tesekkurler

Geri
Üst Alt