Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temizlik

BRK59

Kayıtlı Üye
Aracinizin içinde ne tür malzemeler kullaniyosunuz? Aracımızdan inip binerken camurlanan yerleri nasıl temizliyorsunuz ? Temizlik hastası pimpirikli (benimgibi) arkadaşlarimdan abilerimden cevaplarını yardımlarını bekliyorum

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

modacarın şampuanları var al onlardan kucuk kovaya doldur suyu guzelcede sünger :D şampuanla bol sulu sil oraları derım sonrada temiz bezle kurula gitsin...

Olmaz öyle araba dediğin şıkır şıkır parlayacak:DTorpido için kullandığınız tavsiye ettiğiniz bi ürün var mı:)
benim eşim bu işlerden pek anlamadıgından arabayıda sıfır aldıgımdan bana hepsibuaradadan modacerın tüm ürünleirini hediye almıştı:) fiyatları uygun olması kotu anlamına gelır dıye ılk baslarda korkmustum ama sonucta hedıyeydı atamazdımda kullnmaya basladım veya gayet basarılı geldı bana.. hepsiburadadan modacerın tum urunlerıne bakabılırsın kardesım hem bütçeni üzmez hemde güzel yağlı bırakmıyor torpidoyu felan.. ama bende para cok paradan yana sıkıntı yok dıosan tabıkı meguırıs sonax gıbı markalara yönel derim.. hepsiburada için link istersen ürünleri görebilmek adına atabılırım..

benim eşim bu işlerden pek anlamadıgından arabayıda sıfır aldıgımdan bana hepsibuaradadan modacerın tüm ürünleirini hediye almıştı:) fiyatları uygun olması kotu anlamına gelır dıye ılk baslarda korkmustum ama sonucta hedıyeydı atamazdımda kullnmaya basladım veya gayet basarılı geldı bana.. hepsiburadadan modacerın tum urunlerıne bakabılırsın kardesım hem bütçeni üzmez hemde güzel yağlı bırakmıyor torpidoyu felan.. ama bende para cok paradan yana sıkıntı yok dıosan tabıkı meguırıs sonax gıbı markalara yönel derim.. hepsiburada için link istersen ürünleri görebilmek adına atabılırım..

Sevinirim abi, çok paramız olsaydı yıkamacıya yıkatırdık zaten beaa :)

Geri
Üst Alt