Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

temızlık malzemesı olarak kullandıgımız malzemler

ben daha çıkarmadım bbunlar sadece burak'a ait. bir bu kadarda bende mevcut:)

abı cıkar ıste konu bu yuzden acıldı sadece benım urunler ıcın degıl herkez elındekı urunlerı paylassınkı bu ıse baslıycaklar ıcın ornek olustursun dıye bız bızzat kullandgımız ıcın memnun kaldıgımız urunlerı paylasıyoruz

bu kullandığım şampuan.

buda cila. kullanımı hem kolay hem pratik. sonuç tatmin edici b,ir parlaklık.

Burak bi ara toplanıp boya koruma, cila yapalım yine :) Bendeki cilada bitmek bilmedi :D

Ne yapalım abi uğraşıp duruyoruz bir şeylerle :) Sen napıyorsun nasılsın abim?
Amwayler falan kırmızı canavar şimdi ışıl ışıl gibi :)
1 haftadır osmanıyedeydım bugun geldim pozantıya. kırmızı yarın ışıl ışıl olacak inşaallah. baba ocağındaydım iyiydim. tatil malum bizim öğretmen camiasına kayif yapıyoruz.

onumuzdekı haftadan sonra yapabılırız zaten benım aracında onumuzdekı haftadan sonra yaklasık ıkı ayı gecmıs olucak boya koruması

Tamam ayarlarız bir şeyler yaparız. Hatta o fotoğraf olayınıda parlattıktan sonra yapabiliriz :)

şimdi size bir malzeme söyleyeceğim ben kullanmadım sadece reklamlarını izledim daha önce konu açılmış olabilir araştırmadım. ben çok beğendim
ürün adı NASİOL ZR53 muhakkak videosunu izleyin arama motorunda aratın zaten kendi sitesi var orda vidoyu izleyin!!!

Geri
Üst Alt