Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz ve uygun fiyatlı Leon arıyorum :)

sen çok iyi fiyata aldın kadir bırak şimdi piyasının üstünde aldım demeyi :) ulen aracında karış boya yok daha konuşuyosun terbiyesiz :D

Abi niye yanlis anliyon :) ben aldigim arabamdan acaip memnunum yani sayende. Temiz araba herzaman gozumde fazla eder yani sikinti yok abi celallenme :)))

E yandik o zaman hayallerimiz suya dustu desenize biraz sabredelim bakalim gun dogmadan neler dogar :) Isin aksi burdada toplasaniz 5-6 leon var. Biri tek satiyor komsum 2008 leon reference 45bin de lpg li boyasiz ve beyaz. 30 bin lira istiyor ama sıksam 29 a birakir. Diger taraftanda reference donanim olarak biraz zayif kalinca aklima yatmiyor

E yandik o zaman hayallerimiz suya dustu desenize biraz sabredelim bakalim gun dogmadan neler dogar :) Isin aksi burdada toplasaniz 5-6 leon var. Biri tek satiyor komsum 2008 leon reference 45bin de lpg li boyasiz ve beyaz. 30 bin lira istiyor ama sıksam 29 a birakir. Diger taraftanda reference donanim olarak biraz zayif kalinca aklima yatmiyor
Bence fiyat güzel 29 a alabilceksen kaçırma LPG de varmış zaten 45 bin ve boyasız diosan fiyat şu an ki şartlara göre güzel hayırlı olsun diyelim mi :)

kardeşim sen beni musait olunca ara bir araç var uygun full dolu araç anlatırım sana uyarsa bakarsın ok
532 620 64 37

Arkadaşlar hala beklemedeyim bi araç var meslektaş öğretmen olduğunu söylüyor sizde araca bir bakarmısınız fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim. Hem bana yakın 1 saatlik yol

Seat / Leon / 1.6 Stylance / 2007 seat leon öğretmenden satılıktır sahibinden.com'da - 92762180

Araç için gidersem neler yapmalıyım hangi yolu izlemeliyim bu konuda çok tecrübesizim. Bu arada Siirt'te de Batman'da da seat servisi yok.

serdarım bu araç epey yorguna benziyor...bir kere çook iyi bir yere ki bu kesinlikle servistir baktırman gerekir...klimasını kontrol ettir leonlarda bu bozuk olabilir gazı bitik falan muhabbetlerine gelme tamiri 3-4 bin...şanzımanına dikkat et...leonlarda bir sıkıntı da budur...sür viteslere falan geçiyormu takılma falan yapıyor mu???debriyajı da muhtemelen bitiktir....bunların hepsi masraf ayrıca trigeri mutlaka değişecek...yani seni enaz 2500 tl masraf bekliyor hemde kesin....fren balataları vb.....tampon boyaları atmış sen dayanamaz boyatıp cillop gibi de yapmak isteyeceksin lastikler falan inan bana zamanla 5000 tl ye yakın masraf edeceksin 120-130 bin de de satarken aldığın fiyata satamayacaksın belki de...senin yerinde olsam şartları 2-3 zorlar çoook daha temiz ve de km si düşük satarken de km den dolayı daha kolay satacağım bir araç alırdım....

Geri
Üst Alt