Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz ve uygun fiyatlı Leon arıyorum :)

excellent19

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar açık ve net bütçem 28bin lira. Bu fiyata alabileceğim km düşük temiz leon arıyorum. Malesef bizim buralarda pek leon yok tutulmuyor. İstediğim fiyata aracına güvenen biri varsa ilgilenebiliriz. Saygılar...

bu fiyata temiz leon bulman çok zor ama istersen megane 2 hb var 2004 model arkadasımda.

O fiyatlara hem km si düşük hemde temiz LEON bulunur, Bulunur amaaa çook Araman lazım hocam, Kış olsa belki ama hemde yaz mevsiminde wallahi zor ama belki 2006 yada 2007 bir ihtimal onların da temizi altın mübarek ağzını açan 30 dan 32 den açıyor.. allah kolaylıklar versin.. :eek:key:

selçuk kardeşimin dediğini doğru 2007 model leon (temiz) dersen pazarlık bitmiş hali 30 a alırsın gerçi araçların kasko değeri 28 bin tl çıkıyor fakat temiz istersen 30 a rahat bulursun örneğin ben 3 ay önce aldım 2007 leon 28 bin TL ye 41.000 km de o da hatır gönül işine oldu ( gerçi krediyle bana 30 a denk geldi yine ama ):eek:

biraz sabır sonrası olabilcek bir durum tabi renk fiyatları baya değiştiryor bunlarıda dikkate alırsan daha rahat bulabilirsin.

Renk olayi kesinlikle gecerli yani. Ben sariyi cok aradim we piyasasinin ustunde bi fiyat werdim

Bu fiyata temiz km düşük biraz zor bir iki parçası boyalı istersen belki bulursun Çöllü kardeşim çok doğru söylemiş. Ben aracı yeni aldım lpgli falan 30.500 kaç arabanında bu fiyata satıldığını gördüm 2006-7 stylance. Kimisi pahalı almışsın diyor kimisi iyi almışsın diyor:) ama bu civarlarda satılıyor genelde.

selçuk kardeşimin dediğini doğru 2007 model leon (temiz) dersen pazarlık bitmiş hali 30 a alırsın gerçi araçların kasko değeri 28 bin tl çıkıyor fakat temiz istersen 30 a rahat bulursun örneğin ben 3 ay önce aldım 2007 leon 28 bin TL ye 41.000 km de o da hatır gönül işine oldu ( gerçi krediyle bana 30 a denk geldi yine ama ):eek:

Aslanım 3 ay önce olsa o arkadaşta bulurdu belki malum kıştan yeni çıkmıştık ama şu an piyasanın en hareketli zamanı.. Hatırda olsa gönülde olsa olmaz o işler şu anda üstelik biz ne kadar tersini beklesekte LEON aldı yürüdü, piyasası günden güne artıyor.. çok iyi hatırlıyorum 2010 da 2006 sı 24 - 25 civarında idi velhasıl allah alanada satanada kolaylık versin;)

Aslanım 3 ay önce olsa o arkadaşta bulurdu belki malum kıştan yeni çıkmıştık ama şu an piyasanın en hareketli zamanı.. Hatırda olsa gönülde olsa olmaz o işler şu anda üstelik biz ne kadar tersini beklesekte LEON aldı yürüdü, piyasası günden güne artıyor.. çok iyi hatırlıyorum 2010 da 2006 sı 24 - 25 civarında idi velhasıl allah alanada satanada kolaylık versin;)
kesinlikle katılıyorum ara sıra bakıyorum 2.el piyasasına 2 bin tl artmış kış dönemine göre temiz leon da fazla yok piyasada , olmadığı için de satan arkadaşlar arabanın hakkını istiyor tabi ki

Renk olayi kesinlikle gecerli yani. Ben sariyi cok aradim we piyasasinin ustunde bi fiyat werdim
sen çok iyi fiyata aldın kadir bırak şimdi piyasının üstünde aldım demeyi :) ulen aracında karış boya yok daha konuşuyosun terbiyesiz :D

Geri
Üst Alt