Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz bir 1.9 tdi bulamıyorum..

effect1903

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 1.9 tdi eski kasa leon veya toledo arıyorum,tercihen 130 hp'lik arıyorum ama birtürlü temizini bulamadım çoğununda km'leri çok yüksek.. Leon ve toledo ararken aklım Wv Golf e gitti ve ararken 2 tane buldum hemde 130 hp'lik 6 ileri çift kırmızı.. Biri 2001 model, 120 bin km de biride 2003 model 150 binde.. Golfler hakkında bilgisi olan varmı? ne dersiniz arkadaşlar bu araçlar alnır mı? 130 hp'lik piyasada yok denecek kadar az hiç bulunmuyor :( Benim ibizayı satabilirsem inşallah ya öyle yapacağım yada takasa vereceğim..

varol abide 1.9 tdı sport 130cv var bir konusun satabilir

düşük km bulma şansın hemen hemen yok denecek kadar azdır. bulsan bile düşürülmüş olma ihtimali de var. ama bu 130 veya 150 hp olan motorlarda km çok önemli değil çünkü çok sağlam motorlardır. en fazla enjektör veya turbo sıkıntısı yaratabilir ki bu risk tüm dizellerde vardır. eskiden olsa bu parçaları değiştirmek gerekirdi ama artık tamir ve bakım yapılabiliyor bu parçalara. o yüzden km ye çok takılmayın. araba genel olarak düzgünse alınabilir. benim toledom 160.000 km olmak üzere ve şimdilik gayet memnunum.

Adaşım sağolasın ya sen zaten bana elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştın.. 130 luk leon ve toledo ben pek bulamadım en azından temizini diyeyim.. Km ye o kadar takılmıyorum..

Görkem kardeş çok teşekkür ederim Varol abide ki Leon mu toledo muydu acaba? Kendisiyle de bir konuşayım olmazsa.. Adaşım sağolasın ya sen zaten bana elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştın.. 130 luk leon ve toledo ben pek bulamadım en azından temizini diyeyim.. Km ye o kadar takılmıyorum..

varol abideki sizin kasa ibiza 1.9tdi sport(130)

Onu daha yeni almadı mı neden satsın ki? Hem leon veya toledo bakıyorum ben, golf de olabilir..

Golf ve bora da bakabılırsın,leonda ve toledoda bulmak daha sıkıntı olmaya basladı alanlar aldı bu arabaları degerını bılıp sımdılerde cok cıkmıyor dusuk km lı,200k ları gecmedıgı surece buldugun 1.9 tdı a kompresyon testı yaptırın,ıyıce baktırın sıkıntı yoksa alın,sorun cıkarmaz.Sıteden alp ın 200k da 110 luk leonu vardı kı satmadan once bınme fırsatım olmustu saat gıbı calısyodu motoru b sıkıntısı yoktu arabanın.Yurt dısında 150k larda bu motorları yukleyıp stock motor 200-250bg arası kullanıyorlar ıcınız rahat olsun

Golf ve bora da bakabılırsın,leonda ve toledoda bulmak daha sıkıntı olmaya basladı alanlar aldı bu arabaları degerını bılıp sımdılerde cok cıkmıyor dusuk km lı,200k ları gecmedıgı surece buldugun 1.9 tdı a kompresyon testı yaptırın,ıyıce baktırın sıkıntı yoksa alın,sorun cıkarmaz.Sıteden alp ın 200k da 110 luk leonu vardı kı satmadan once bınme fırsatım olmustu saat gıbı calısyodu motoru b sıkıntısı yoktu arabanın.Yurt dısında 150k larda bu motorları yukleyıp stock motor 200-250bg arası kullanıyorlar ıcınız rahat olsun

1.9 tdi en iyi açıklayan cümle

Teşekkürler Can kardeş, sağolasın.. Dediğin gibi leon ve toledo 130 luk pek bulunmuyor gibi, golf buldum 2 tane 130'luk onlara bir bakacağım.. Modelleri genelde 2001-2003 arası oluyor, yaş olarak da bir sorun olmaz sanırım, sonuçta kalitesini, sağlamlığını ispatlamış arabalar bunlar..

Geri
Üst Alt