Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz bakımlı kazasız altea stylance arıyorum

umay

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar temiz altea stylance arıyorum 2005-2008 model arası kazasız 1 veya 2 parça boya olabilir.

BENİM geçen sene saatığım aracım tekrardan satılık 2005 model referance modeli lpgli ben sattığımda 85000 km.de idi 22.500 tlye verdim arkadaş abartaraktan 24 binlerde geziyor bir konuş istersen...

Seat Altea 1.6 Reference 2005 Model 24.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 75431682
junyan marka ledli farları ben almıştım arkadaş sahiplenerek ben aldım 1000 tl falan verdim diyor birisi için aramıştık.. araçta bendeyken hiç bir sıkıntı yoktu bir gram boya yoktu ben sol arka çamurluğu darbe aldığı için sattım tamamen benden kaynaklanan titizlikten araç istanbuldan alınmıştı 2008de 40000 kmde ben trgierini vs değişimin yaptırmıştım şuanki durumu hakkında bir bilgim yok... halen arka bagajında benim yazım mevcut "s ve H.BEREN" temiz araç fiyatta anlaşırsanız tavsiye ederim... zaten göreceksin önceki forumdan kalma stickerimda arka camda *** arkadaş hiç extra birşey yapmamış bu arada spor logosuz panjur ve orjinl teybinide verdim şuanki sahbinide alırsanız kesinlikle isteyin... orjinal farlarını vermedim onlar hala bende...

Teşekkür ederim ama stylance modeli bakıyorum
güncell

Geri
Üst Alt