Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz Az Kullanılmış Yay Fiyatına Coil Over.

malborom

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ,

Uzun zamandır bir yorum yapamıyorum ama konuları takip ediyorum. 10.000 - 12.000 km dir kullandığım FK Coil overlerımı eşiminde aracı kullanacağı için orjinale cevirdiğimden satıyorum. İlan aşağıdaki linktedir. İsteyen arkadaş olursa Cumartesi gününden sonra Anadolu Yakasında görüşüp ürünleri gösterebilirim.

Herkese İyi Günler Dilerim.

SEAT LEON İÇİN TEMİZ FK ALMAN COILOVER - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 152952427

82742_x800.jpg

Adsız.jpg

20130713_200039.jpg

Ekli dosyalar

• 82742_x800.jpg
    82742_x800.jpg
    65.7 KB · Görüntüleme: 45
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    326.7 KB · Görüntüleme: 52
  • 20130713_200039.jpg
    20130713_200039.jpg
    318.8 KB · Görüntüleme: 44
Hayırlı satışlar ilan yayında değilmiş fiyat nedir söylermisin

ürünü ben aldım inanç bey sizi aradım fakat açmadınız on taraftan (sağ ve sol her ikisindende) direksiyonu tam tur çevirdiğimde bir bakla atlama yapıyor lak diye ses geliyor bu sorunu nasıl aşabilirim böyle birşeyden bahsetmediniz ?

Kusura bakmayin gormemisim.uyum sorunu degil buyuk ihtimal cunku ayni motor leondan cikma.amortisorcuye danisip cozulmesini umut ediyorum.

Coil in somunu kaç adet var hatırlıyormusunuz. 1 tane ise arkasına yeni bir adet yaptırın kontra somun olacaktır. Böylelikle de atlama sorunun çözülecektir.

Coil in somunu kaç adet var hatırlıyormusunuz. 1 tane ise arkasına yeni bir adet yaptırın kontra somun olacaktır. Böylelikle de atlama sorunun çözülecektir.

Valla bilmiyorum hafta ici besyoldaki bora yada roy ustaya goturup baktiracagim.halledebilecegini soyledi.dediginizi soyleyecegim umarim duzelir sorun

Geri
Üst Alt