Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz araç arıyorum

Aklınızda olsun, telefon ile görülenler, kasko/trafik sigortasından yapılmış onarımlardır! Cepten yaptırılanlar görülmez.

Elbette öyle onu bizde biliyoruz, bu bir ön bilgi sadece, trafik sigortasından varsa ki yazıyor ve yazdı... Eğer cepten yaptırdıkları varsa siz düşünün artık o arabanın halini.. Bir arabanın fiyat aralığı bellidir,eğer bir araç o fiyat aralığının altında veyahut çok altında ise mutlaka birşeyi vardır..

Benzer bir olay başıma geldi. Grande Punto bulduk, adamı aradım Şasi numarasına kadar herşeyi verdi, araştırdık hiçbişey çıkmadı araçta. Tesadüfen aracı tanıyan birisi denk geldi arabanın pert olduğunu söyledi. Meğersem adam cebinden yaptırmış.

Benzer bir olay başıma geldi. Grande Punto bulduk, adamı aradım Şasi numarasına kadar herşeyi verdi, araştırdık hiçbişey çıkmadı araçta. Tesadüfen aracı tanıyan birisi denk geldi arabanın pert olduğunu söyledi. Meğersem adam cebinden yaptırmış.

Plakadan, şasiden araştırdık birşey çıkmadı diye hadi alalım derseniz yanılırsınız tabi, onlar sadece ön bilgi, bu ön bilgiden sonra aracı tam bir ekspertize sokacaksınız onun sonucunda da birşeyi yoksa öyle alacaksıız.

1.2 motor benim için çok ufak. Uzun yol yapıyorum hem beni hem de aracı yorar.

Leon şimdilik biraz ağır gelir. 2003 kasadan itibaren Dizel yada Lpg'li Ibıza yada Cordoba olabilir. Önemli olan fiyat öncelikli olarak. Max 18.000TL düşünüyorum. Daha öncesinde 2004 Cordoba Signo kulanıyordum. Sattığım arkadaşı bile aramayı düşünüyorum açıkçası.

SEAT CORDOBA 1.4 16V STELLA GP 75HP 2004 benzinli ama isterseniz lpg taktırtabiliriz.. fiyatıda tam size göre..

çok tecrübeli değilim ama güzel araba, öneririm..
ücrette inmesi lazım aslında pazarlık payı hiç mi yok :) 18,000tl alınır :D

Geri
Üst Alt