Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz İbiza Lazım...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba Arkadaşlar Okuldan Mesai arkdaşım ve yakın dostum Muhammet Ali Hocam (Yakında Üyemizde Olacak) için 17-18 Bin liralık temiz bir ibiza Bakıyoruz 2005 model ve üstü olacak arkadaşlar mümkünse 100 bin km altı ve LPG li olmasıda ivedi (o fiyatlara temiz dizel bulamayacağımız için)

Örn Olarak Baktığımız bir link vereyim :Seat Ibiza 1.4 Reference Model 18.750 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 115124003

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Selçuk hocam umarım istediğiniz aracı arkadaşınıza bulursunuz...

Selçuk hocam umarım istediğiniz aracı arkadaşınıza bulursunuz...

Teşekkür ederim abi inşiallah bulucaz temiz bir araç arkadaşa.. Ben burdan [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] ali abimize sesleniyorum ışığın sadece uzağındakileri değil dibinide aydınlatsın göster hikmetini :D :eek:key:

Merhaba Arkadaşlar Okuldan Mesai arkdaşım ve yakın dostum Muhammet Ali Hocam (Yakında Üyemizde Olacak) için 17-18 Bin liralık temiz bir ibiza Bakıyoruz 2005 model ve üstü olacak arkadaşlar mümkünse 100 bin km altı ve LPG li olmasıda ivedi (o fiyatlara temiz dizel bulamayacağımız için)

Örn Olarak Baktığımız bir link vereyim :Seat Ibiza 1.4 Reference Model 18.750 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 115124003

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..
bulmuşsun işte alın bunu selçuk temiz gibi bir lpg eksik

Geri
Üst Alt