Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Temel Patronu yakalarsa..........

Konu, 'Mizah' kısmında LeonRider tarafından paylaşıldı.

1. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Önceden Yayınlanmışsa Okumayın............
    Temel,Dursun ve iki çırak küçük bir imalathanede 3-5 yıldır çalışıyorlar. sabah patronla iş yerine gelip akşam 21.00 de hep birlikte işten çıkyorlarmış. Fakat son bir aydır patron öğleden sonra 5 cıvarları iş yerinden ayrılıyormuş ve ertesi sabah geliyormuş. Yine patonun erken çıktığı bir gün Temel Dursun'a demişki - nasılsa patron gelmez bizde iş yerini kapatalım kahveye okey oynamaya gidelim demiş. Dursun'da - Tamam demiş kapatmışlar çıkmışlar. Kahveye giderken Temel eve uğrayayımda ceketimi alayım kahveye gelirim demiş. Temel evin kapısını açmış ceketetini alırken yatak odasından sesler geldiğini duyar kapıyı yavaşca aralar ne görsün patronla kendi karısı sevişiyorlar. Ses çıkarmadan hemen evden çıkar koşarak kahveye gider. Dursun'a - Eyvah az daha patrona yakalanacaktım, patron bizim evdeymiş.

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    gülecem gülemedim..

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
  4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    oyyyy.. :D :D

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    ilginç..:)

6. RED SHARK

RED SHARK SCW Üyesi

1.869
    59
    48
    Allahım pu uşak ne kadar salaktur

7. NMNYLMZ

NMNYLMZ SCW Üyesi

508
    1
    18
    Ltfn saçmasapan fıkraları temellin fıkrasıymış gibi yayınlamayın temelin fıkralarında zekası ön plandadır böyle saçma sapan şeyler değil.. Birisi silsin su konuyu

8. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Bunu okudum ve insanlarla paylaştım hoşuna giden gider gitmeyen gitmez bir fıkra temele yada karadenize hakaret değildirve asla olamazda.....bunu böyle alıgılayıp algılamamak sana kalmış.... burası mizah bölümü mizah bölümünde herşey olabilir temel de nasrettin hoca da ingiliz fransız da diyarbakırlıda bunu bu şekil düşünmene ve yargılamana çok şaşırdım. bu yüzden bunu bi art niyet olarak düşünüp yargılamamanı öneririm...:eek:key:

Sayfayı Paylaş