Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temel Patronu yakalarsa..........

LeonRider

Kayıtlı Üye
Önceden Yayınlanmışsa Okumayın............
Temel,Dursun ve iki çırak küçük bir imalathanede 3-5 yıldır çalışıyorlar. sabah patronla iş yerine gelip akşam 21.00 de hep birlikte işten çıkyorlarmış. Fakat son bir aydır patron öğleden sonra 5 cıvarları iş yerinden ayrılıyormuş ve ertesi sabah geliyormuş. Yine patonun erken çıktığı bir gün Temel Dursun'a demişki - nasılsa patron gelmez bizde iş yerini kapatalım kahveye okey oynamaya gidelim demiş. Dursun'da - Tamam demiş kapatmışlar çıkmışlar. Kahveye giderken Temel eve uğrayayımda ceketimi alayım kahveye gelirim demiş. Temel evin kapısını açmış ceketetini alırken yatak odasından sesler geldiğini duyar kapıyı yavaşca aralar ne görsün patronla kendi karısı sevişiyorlar. Ses çıkarmadan hemen evden çıkar koşarak kahveye gider. Dursun'a - Eyvah az daha patrona yakalanacaktım, patron bizim evdeymiş.

Ltfn saçmasapan fıkraları temellin fıkrasıymış gibi yayınlamayın temelin fıkralarında zekası ön plandadır böyle saçma sapan şeyler değil.. Birisi silsin su konuyu

Ltfn saçmasapan fıkraları temellin fıkrasıymış gibi yayınlamayın temelin fıkralarında zekası ön plandadır böyle saçma sapan şeyler değil.. Birisi silsin su konuyu

Bunu okudum ve insanlarla paylaştım hoşuna giden gider gitmeyen gitmez bir fıkra temele yada karadenize hakaret değildirve asla olamazda.....bunu böyle alıgılayıp algılamamak sana kalmış.... burası mizah bölümü mizah bölümünde herşey olabilir temel de nasrettin hoca da ingiliz fransız da diyarbakırlıda bunu bu şekil düşünmene ve yargılamana çok şaşırdım. bu yüzden bunu bi art niyet olarak düşünüp yargılamamanı öneririm...:eek:key:

Geri
Üst Alt