Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tem otoyolunda eylem...

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında omercanilica tarafından paylaşıldı.

1. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    evet mıllet dun gece donus yolumuzdakı trafık kazası olarak dusundugumuz lakın ısın gercegını demın haberlerde ogrendıgım sultanbeylınde otobanda eylem yapıldıgı:D dere kenarındakı evlerın yıkılmaması ıcın yapılan eylemde ılk olarak eylemcıler otobanı kesıyorlar etden duvar seklınde sonrasın da hıc bır arac gecemeyıp cızgı halında plastık vs seylerı yakarak ıyıce yolu tıkıyorlar:D sahsen bızler o sırada kaza vs seyler dusunsekte ısın aslı buymus cok yarıldım 2 otobus cevık kuvvetın gelmesıyle eylem dagılmıs tam olarak 40 dakka surmus yanı bız toplanma zamanına yetısmısız :eek:

2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Teşekkürler Ömer Otobanda seyir edenlerle ne dertleri var anlamadım eylem yapıyım derken halkı karşılarına alıyolar....

3. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    sorma abı dun gece bızde kaza falan oldu heralde dedık falan kalanlardan bırıde bızdık :D ama demın haberlerı ızlerken gordum baya sacma sapan ısler yanı

4. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    biz dönüş yolunda eylemden 10 dk ile sıyrılmışız :)

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Yol Kapat Lastik Yak Araba Devir Hala Medenileşemedik...

6. onyuss

onyuss SCW Üyesi

197
    0
    16
    walla bizde bir 10 15 dakikayla yırtmışız herhalde ben hakanı bıraktım eve geldiğim sırada Mert ve Cezmi abi aradı beni nerdesiniz biz otobanda kontak kapattık diye

7. HaKo

HaKo Misafir

biz ucu ucuna yırtmışız gerçekten

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    koray abı bızı beklemekten kurtardı :D:D

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    biz dün bilgiyi bi kamyocudan almıştık beklerken adamın dediği tuttu resmen.. :D

Sayfayı Paylaş