Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

telekom tarafından yasaklı bazı sitelere programsız giriş:)

Bu DNS adresi içinde bazı siteler engellendi.

En güzeli,

208.67.222.222
208.67.220.220

bılgısayarıma bugun windows 7 kurdum ama DNS ayarlarını deiştirdiğim zaman sapıtıyo makına normalde acılması gereken sıteler bıle zor acılıyo yada kasıyo makına hanı SCW bıle acılmıyo yada zor acılıyo anlamadım:S

aynen denildiği gibi illegal bi olay ... telekom yakında bunlarıda kowalamaya başlar kim hangi DNSi kullanıyo diye :D

Onlarda engellendi Erhan . En güzeli c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts ta çıkan akrandan notpad ile aç ı seçip en alta

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com

ekleyip kaydedin youtube ile ilgili sorunlarunıuz tarih olsun. BU arada bu tarif XP içindir vista yı falan bilmiyorum

Onlarda engellendi Erhan . En güzeli c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts ta çıkan akrandan notpad ile aç ı seçip en alta

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com

ekleyip kaydedin youtube ile ilgili sorunlarunıuz tarih olsun. BU arada bu tarif XP içindir vista yı falan bilmiyorum

abim o olay bende naaptıysam işe yaramamıştı ben de anca sana da söylediğim yöntemle girebildim..

Valla benim bunu yapmam iki dakikamı aldı ve hemen oldu şu anda sorunsuz çalışıyor

Mert abi ben hala aynı dnsi kullanıyorum. Hosts dosyamı sildim geçengün sadece.

Geri
Üst Alt