Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Telefondan ekrana bluetotth ile navigasyon aktarma

babnik58

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar telefonumdan bluetoth yoluyla ekrana navigasyon yansitma yapabiliyormuyuz bilgisi olan arkadas paylasirsa sevinirim 2016 fr 6.5 inc ekran umarim konuyu yanlis yere acmamisimdir actiysam kusura bakmayin hayirli forumlar hayirli cumalar

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Full Linki aktif etmeye başlayacaklarmış. Dün konuştum arkadaşla. Fakat belli bir aktivasyon bedeli olacak ve sadece apple da şu anlık aktif olabiliyor dediler. Android için biraz daha zaman varmış.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Full Linki aktif etmeye başlayacaklarmış. Dün konuştum arkadaşla. Fakat belli bir aktivasyon bedeli olacak ve sadece apple da şu anlık aktif olabiliyor dediler. Android için biraz daha zaman varmış.

Cok tesekkur ederim bilgi verdigin icin gokhan arkadasim sagolasin zaten bizim bu android boynumuzu bukmese olmaz :)

Merhaba arkadaslar telefonumdan bluetoth yoluyla ekrana navigasyon yansitma yapabiliyormuyuz bilgisi olan arkadas paylasirsa sevinirim 2016 fr 6.5 inc ekran umarim konuyu yanlis yere acmamisimdir actiysam kusura bakmayin hayirli forumlar hayirli cumalar

Ben taşıdım konuyu arkadaşım fulllink aktif değil sanırım daha ülkemize gelmedi o yüzden aktarma yapamaya bilirsiniz
Fakat görüntü aktarma kablosu ile deneme yapılabilir
Yada servise sorabilirsin fulllink ne zamn gelir diye

kurye ile elden teslime verildi

Ben taşıdım konuyu arkadaşım fulllink aktif değil sanırım daha ülkemize gelmedi o yüzden aktarma yapamaya bilirsiniz
Fakat görüntü aktarma kablosu ile deneme yapılabilir
Yada servise sorabilirsin fulllink ne zamn gelir diye

Şimdi merak ettim sordum.800 TL ödeyip para siparişi verir gibi kod siparişi veriliyormuş. Sonra kod geldiğinde tekrar servise çağırıyorlarmış.Ama bütün uygulamalar tam çalışmayabilir gibi birşeyde belirttiler.

Şimdi merak ettim sordum.800 TL ödeyip para siparişi verir gibi kod siparişi veriliyormuş. Sonra kod geldiğinde tekrar servise çağırıyorlarmış.Ama bütün uygulamalar tam çalışmayabilir gibi birşeyde belirttiler.
Yani biz parayı alırız hemde açılmazsa sorumluluk almayız ne güzel dünya
Yurt dışında tanıdığı olan kişiye sordurmak gerekir belki aynı kodla burada işlem yaptırılır

800 lira vericez bide uygulamalar tam calismayacak ozaman ne ise yariyor para tuzagi gokhan kardesim sordugun icin emegine saglik sagolasin ama akil kari degil kod icin 800 lira telefonu takarim cama telefon tutucuyu yan ceviririm daha iyi

Muhtemelen ben kobay olacağım Kodun siparişini verdiririm yakın zamanda. Full link açılır ve bende artı ve eksilerini belirtirim artık.

Navigasyon sistemi ayri opsiyonlandigi icin bin liranin uzerindeydi kod icinde neredeyse binlira sacma bence yazik ya verme okadar parayi bence teli kullanmaya devam

800 lira verilmez bence :D illaki zamanla bizim türkler o kodları kırarlar :D :D bıraz daha beklemek gerekıcek sanırım..

Geri
Üst Alt