Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

telefon tavsiye

Konu, 'Arıyorum' kısmında YEKTA tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
  2. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    c6 güzeldir abicim samsungtansa nokia daha iyidir o bütçede.

Bunu beğendi. YEKTA bunu beğendi.
  3. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    galaxy ıce android işletim sistemiyle çalışır kullanımı biraz zor gelebilir nokia dan devam bence

4. alpturan41

alpturan41 SCW Üyesi

91
    1
    8
    vatan %25 indirim yaptığında al abi mutlaka geçen hafta sonu xperia neo V aldım normal fiyatı 840tl 745 e aldım 725 e kadar düşmüş bazı günlerde galaxy ace da 570 tl ye düşmüştü android 4.0(ıcs) güncellemesi alıcağı için xperia tercih ettim bütcenizi aşmassa kesinlikle tavsiye edebilceğim telefon

şuan benim aldığım fiyat 745tl ye satılık izmit vatandan aldım

VATAN COMPUTER - SONY ERICSSON - XPERIA NEO V CEP TELEFONU (MAVİ) - Cep Telefonu

bütceniz 600 ü geçmicek şekildeyse bence galaxy ace ideal özellikle internet kullanımı bu tip telefonlarda ayrı bir keyif

VATAN COMPUTER - SAMSUNG - S5830 GALAXY ACE CEP TELEFONU (SİYAH) - Cep Telefonu

5. hsn003

hsn003 SCW Üyesi

450
    121
    43
    bi nokia 1203 en güzeli hem sağlam hemde şarjı uzun gidiyor :)) 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum telefonumun başına gelebilecek herşey geldi ama hala taş gibi..

6. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    abi o telefon parasının telefonu degıl.hem dilek ablamda onu kullanamaz android tabanlı oldugu için.istersen bizim metin de iphone 3g S beyaz var ikinci el onu alabılırız o paralara ne dersin ??

7. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    Nokia derim abi en son indirimde vatan dan c5-00 almıştım nokianın o fiyatlara alınacak en iyi telefonları diyebilirim indirimle 430 tl ye almıştım telefonu

8. ((R))oyal Class

((R))oyal Class SCW Üyesi

212
    31
    28
    [h=1]HTC Wildfire S[/h] al abı ben 1 yıldır kullanıyorum ve ıphon4 e kafa tutar dıyorum ısletım sıztemı cok ıyı cok kullanıslı

9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    erkan sağol kredi kartıyla taksitle alıcam abicim son 15 dk günceli arkadaşlar

10. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Abi,

Kullanımı kolay birşey istiyorsan Nokia al derim.Fakat almışken güzel olsun,daha iyi ve ileri dönük olsun diyorsan Samsung Galaxy Ace al derim Abi.
    Nokia'lar artık öldü

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş