Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Telefon konusunda karasızlık yasamaktayım..

Angelic

Kayıtlı Üye
Butun SCW ailesine oncelikle mutlu saglık dolu bir yıl gecirmesini diliyorum. Sonracıgıma olay su;

Su an kullanmakta oldugum telefonum artık biraz meftaya dogru ilerlemekte oldugundan yeni bir telefon almayı planlıyorum. Butcem belli : 1300-1400 ve asagısı, ustune cıkamıyorum suan ıcın. Ole oluncada pıyasadakı telefonları takıbe aldım ve bir kac sonuca vardım. Oncelikle Android isletim sistemi olması gerek, kullanıslı ve fonksiyonel olmasıda onemlı. Bıde omrunun sonuna kadar kullanmalıyım. Su anki telefonum Samsung i900 5 yıl oldu sanırım alalı, aynı bunun gıbı benı en azından 4yıl ıdare etmesı gerekmekte. Bır kac secenek cıkardım onume;
  • Sony Ericsson Xperia Arc S (suanki fiyatı 1450 TL, bir tanıdıgım sayesinde 1050 TL civarı bir fiyata alacagım.)
  • LG Optimus 3D (suanki fiyatı 1250TL.)
  • HTC 3D Evo (suanki fiyatı 1270TL.)
Buda, karşılaştırmaları : Compare phones: Sony Ericsson Xperia arc S, LG Optimus 3D, HTC EVO 3D Şuan için gönlüm Xperia Arc S ' den yana. Telefondan iyi anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum, fikirlerinizi almak istedim. Başka bir telefon varmı aklınızda ? yada sizin önerileriniz neler? Yorum yapan arkadaslara simdiden teşekkür ederim :):)

kampanyalı falan yakalayabilirsen hocam, benim tavsiyem samsung galaxy s2.. geçen telefonum serviste değişim kapsamına girdi. üzerine fark verip s2 aldım.. iyiki almışım.. sana da tavsiye ederim

bence birazdaha deger kaybetmeyecek telefon al madem bu kadar butce ayırmısın htc ve lg fiyatları yazdıgına göre biraz daha makul alınabilir ama lg kullanan arkdas pek memnun degil sadece sarjı iyi diyor samsung galaxi serisinide arastır bence

samsung galaxy s2 cok kral gercekten hatta suan pıyasanın en ıyısı, ama bırazcık buyuk olması benı dusundurturuyo bıde ayrıca 1700-1800 suan fıyatları okadarına cıkamıyorum ne yazıkkı :(:(

yılbaşından sonra ucuzlar 200 300 tl için zam gelmeden önce tam butcene göreydi az daha sapret veya bütceyi zorla taksiti artır kullanışlı bitelofon al kardeşim

İphone her zaman icin saydiginiz cihazlardan cok daha ustun bir cihaz. Siddetle tavsiye olunur. Temiz bir iphone 4 bulmanizi ve almanizi israrla isterim. İnsan hayati icin ciddi bicilmis kaftan. Baahsettiginiz cihazlarin assa yukari hepsini kullandim ve bugune kadar vermis oldugum pAralara aciyorum.

vata n bilg. her hafta kampanya yapıyodu bi ara.. indirim + kart puanı vs ile 1450 seviyelerine alanları duydum.. yılbaşı indirimlerin olabileceği bir zaman.. allah kolaylık versin. bu telefon işide zordur bilirim.. bende çok yaşadım

arkadaşım Sony Ericsson Xperia kullanıyor en son gayet memnundu.

HTC al kesinlikle tavsiye ediyorum iphonun en ciddi rakibi şuanda bende desire s var evo3d bizim başhekımde var
biraz inceledim evo telefon değil tambır hayvan olamaz boyle bısey şiddetle tavsıye ederim ama bıraz iri haberin olsun

İphone alamıyorsan kesinlikle htc öneririm yakın arkadaşımda var çok memnun

Geri
Üst Alt