Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Telefon arıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serenity

Kayıtlı Üye
Elimdeki telefon kafayı yemeye başladı.Yeni bir telefon almak istiyorum.Lakin ne alayım karar veremedim..Fiyat 600-700 civarı bir şey düşünüyorum.En çok aradığım özellik 3G olması.Zannımca bu fiyata alacaklarımda da olur.Eğer Wi-fi falan olursa da tadından yenmez.Piyasayı ve yeni telefonları çok bilmiyorum.Ne dersiniz?Ne alabilirim..

bulabılırsen o aralıkta E72 tavsıye ederım

E72 veya blackberry curve de olabilir..şuan vodafone larda kapmanyalı 400 tl imiş yanılmıyorsam..

bende blackberry torch istiyorum ama işlemcisi düşük o yüzden alma diyen de var çok iyi al diyen de

Nokia C6-01 767 tl performans fiyat değerlendirmesi bence iyi... Bir bak istersen...

E72 güzel telefondur o fiyata çokta sağlamdır sinirlenip bütün gücümle kaldırıma patlatmıştım telefonu tuş takımı fırladı kasası çatladı pili taktım hattı taktım bastım açıldı telefon:D tuş bordunu kasayı değiştirdim devam ediyorum:D gerçi ben sıkıldım artık torch alıcam

E72 güzel telefondur o fiyata çokta sağlamdır sinirlenip bütün gücümle kaldırıma patlatmıştım telefonu tuş takımı fırladı kasası çatladı pili taktım hattı taktım bastım açıldı telefon:D tuş bordunu kasayı değiştirdim devam ediyorum:D gerçi ben sıkıldım artık torch alıcam

ahmet torch hakkında araştırma yaptın mı hiç ?

bende telefonu değiştirmeyi düşünüyorum süleyman black barry düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt