Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Telefon arıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmet torch hakkında araştırma yaptın mı hiç ?

Hayır hiç yapmadım daha gerçi dokunmatiğe i900 omnia dan sonra tövbe etmiştim ama bu telefon çok şık geliyor gözüme okulda var birçok kişide kimseden bir sorun duymadım iphone 4g düşündüm bir ara ama şarj çok az gidiyormuş onlarında:)

Ama ne olursa olsun windows destekli ve özellikle samsung almam bir daha 1250 ye almıştım omnia yı 250 liraya zor sattım 2 sene bile olmamıştı satarken:) Herşeyi koymuşlar içine ama beynini unutmuşlar

Hayır hiç yapmadım daha gerçi dokunmatiğe i900 omnia dan sonra tövbe etmiştim ama bu telefon çok şık geliyor gözüme okulda var birçok kişide kimseden bir sorun duymadım iphone 4g düşündüm bir ara ama şarj çok az gidiyormuş onlarında:)

Ama ne olursa olsun windows destekli ve özellikle samsung almam bir daha 1250 ye almıştım omnia yı 250 liraya zor sattım 2 sene bile olmamıştı satarken:) Herşeyi koymuşlar içine ama beynini unutmuşlar

hahhaha bende de omnia var şuan 2 senedir kullanıyorum ve cinnet geçirttiriyor bana..zaten msj dahi yazamıyorum artık :D temmuzda iphone un yenisi geliyormuş ve benim nedense antipatim var iphone a karşı..torch u araştırmak lazım.iyiyse alıcam ben de

hahhaha bende de omnia var şuan 2 senedir kullanıyorum ve cinnet geçirttiriyor bana..zaten msj dahi yazamıyorum artık :D temmuzda iphone un yenisi geliyormuş ve benim nedense antipatim var iphone a karşı..torch u araştırmak lazım.iyiyse alıcam ben de

Ben bol mesaj atan biriyim işte sen düşün o bela telefonla halimi bir ara ağlatma derecesine getirmişti beni resmen:D torch u bende alıcam kısmetse çok şık telefon özellikle beyazı

Ben bol mesaj atan biriyim işte sen düşün o bela telefonla halimi bir ara ağlatma derecesine getirmişti beni resmen:D torch u bende alıcam kısmetse çok şık telefon özellikle beyazı

beyazına şimdi baktım güzelmiş cidden.neyse konuyu çorba etmeyelim :)

bence bb curve al sen süleyman abi

e7 kullanıorum çok çok çok memnunum blackberry ye hiç bulaşmayın derim ben

artik nokia nin telefonlari nedense bana cok itici geliyor; hic sevmiyorum..

o yuzden backberry ya da iphone tavsiye ederim..
ve sunu da ekliyim ikinci el dusunun bence.. biraz arasstirma yaparak guzel ve temiz ikinci el telefonlar yakalayabilirsiniz..

vodafone da bb 8520 curve 399 Tl ancak 3G si yok maalesef.. o yuzden tercih etmezdim. ancak operatorunuzden anlasmali telefon almayi da dusunebilirsiniz..

işletim sistemi android olan bi telefon al derim..gelecek onda..symbianı yiyip bitirecek..

5800 ile her işi yapıyorum ama alacak olsam android alırım.nokia ve sybiana yaklaşmam artık

Arkadaşların dediği gibi symbian bitti. Nokia zaten microsoft ile anlaşma yaptı, ileriki telefonları windows işletim sistemli olucak. İşletim sistemi sağlam olsun dersen apple 1 numara, androidlerde harika.
Amaç msj yazmak ise dokunmatiğe hiç bulaşmamak lazım. Özelliklerini kullanmayacaksanız , iphone da çok gereksiz, zaten herkes gösteriş için almadımı ,işin gerçeği bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt