Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tekrar Selamlar

Mert G

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selamlar hepinize tekrar
Hem işlerimin yoğunluğu hemde mali müşavirlik sınavlarına hazırlandığım için boş kaldığım her an ders çalışmamdan ötürü uzun bir süredir forumdan ayrı kaldım. Allah'a çok şükür işleri hafifletip sınavı da kazandığımı öğrenince tekrar döndüm forumumuza.. Hazır sınav stresi varken eşimde bişey diyemiyor diye arabada da birkaç ufak değişiklik yapıyım dedim:) Arabamın bir haftalık maslak sanayi macerası sonucu İskenderde Down Pipe dahil komple Varex egzosla başlayan modifiye işlemleri Powershopta Forge Twincooler, Forge Dump Valve ve Revo Stage II ile son buldu.. Tam arabayı deneme için 1hafta önce Cumartesi günü siteden çıkarken Ahmet Abinin subaruyu görünce hevesim kaçsa da yine de moddan sonra gidişi bayağı bir değişti arabanın (Maşallah bu arada Ahmet Abinin arabasına).. Tek sorun araba zaten durmuyordu artık hiç durmuyor, bir de tüketim haliyle arttı.. Patinajı da önlemek amacıyla yakın zamanda 225 tabana geçmeyi düşünüyorum eğer sürtme yapmazsa.. Bu arada tek değişen benim diye düşünürken sitenin de bayağı bir değişmiş olduğunu gördüm.. Yine bolbol aktif olmaya çalışırım bu aralar..
Görüşmek üzere:)

kazanmana çok sevindim Mert'cim, gözün aydın. Yoğun olduğun belli kardeşim mesajlara bile cevap vermiyorsun :)

Walla şimdi hatırladım Ozancım yaaa:ahkafam:

hoş geldin
yaptıklarını güle güle kulanman dileği ile
maşeALLAH kazsız belasız inşeALLAH

Hosgeldın abı tekrardan bende dıorum bu adam nereye kayboldu b aksam Subway e geldı sonra kayboldu ortalıktan :D

Geri
Üst Alt