Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teknik Konularla İlgili

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Teknik konularda yardım için açılan konulara fazlasıyla yazılan bir yorum var. Bence servise git, servise götürmelisin, vs. Bu tip mesajların konu takibini zorlaştırdığını ve konulardan silinmesi gerektiğini düşünüyorum. Aracında sorun olan birisi aracını servise götürmeyi bilmiyor mu?
Bu konuların servise götürmeden önce bilgi sahibi olmak için ya da aracında benzer arıza olan birisinin araştırıp bilgi sahibi olabileceği konular olduğunu düşünüyorum. Bu konu altında yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim. Yetkililerimizin de bu konuyu dikkate alacağını düşünüyorum.

Bence yanlış düşünüyosun kimseyi kimsenin aptal yerine koyduğu yok insanlar yetkili servislerden çekiniyo olabilir ve burda bunu sorduğunda insanların yetkili servise götürmen daha mantıklı olur bu sorunu dışarıda halletme demesi gayet doğal..... insanların yorumlarının silinmesi silinen yorumların içindeki bir kaç cümle yada bir kaç harfle sınırlı değildir insanların şevkini düşüncelerini değiştirebilir..... Tabi ki herşeyde herzaman yetkili servise götürülmeyebilir araç ancak burda sitenin çoğunluğu tüketicidir kimse servis çalışanı yada primcisi değil.... Mert abi bile bu konuda bize yardımcı olmakla beraber herzaman üzerine bastıra bastıra ben servis adına değil kendi adıma burdayım der... insanların bu konudaki yetkili servise götür yorumları onları ilgilendirir ve bu yorumun yapılmasını istemeyen konunun altına belirtir lütfen yetkili servise götür yorumu yapmayın diye.......:)
bu arada bu laf seni neden rahatsız etti anlamadım....???

katılyorum,konu ıcınde 10 kere servıse gıt yada sadece gecmıs olsun falan fln gıbı msjlar cıdden sayfalar dolusu yer kaplıyo,konuları takıp ederken onları tek tek okumak da sacma gelıyo banada

Bence yanlış düşünüyosun kimseyi kimsenin aptal yerine koyduğu yok insanlar yetkili servislerden çekiniyo olabilir ve burda bunu sorduğunda insanların yetkili servise götürmen daha mantıklı olur bu sorunu dışarıda halletme demesi gayet doğal..... insanların yorumlarının silinmesi silinen yorumların içindeki bir kaç cümle yada bir kaç harfle sınırlı değildir insanların şevkini düşüncelerini değiştirebilir..... Tabi ki herşeyde herzaman yetkili servise götürülmeyebilir araç ancak burda sitenin çoğunluğu tüketicidir kimse servis çalışanı yada primcisi değil.... Mert abi bile bu konuda bize yardımcı olmakla beraber herzaman üzerine bastıra bastıra ben servis adına değil kendi adıma burdayım der... insanların bu konudaki yetkili servise götür yorumları onları ilgilendirir ve bu yorumun yapılmasını istemeyen konunun altına belirtir lütfen yetkili servise götür yorumu yapmayın diye.......:)

katılıyorum.

serhat bazı meesajlar cıdden gereksız oluyor,konular arasında geyıkler donuyor.konuyu okuyup sadece arabanı servıse goturmelısın yazmak bana gereksız gelıyor.o yuzden cogu baslıkta konuya hakımsem yada yardımcı olabılceksem yazmaya calısyorum konu kırlılıgı olmasın dıye

serhat bazı meesajlar cıdden gereksız oluyor,konular arasında geyıkler donuyor.konuyu okuyup sadece arabanı servıse goturmelısın yazmak bana gereksız gelıyor.o yuzden cogu baslıkta konuya hakımsem yada yardımcı olabılceksem yazmaya calısyorum konu kırlılıgı olmasın dıye

Can bu kurunun yanında yaş da yanıyo benim demek istediğim bu çünkü bazısı bilerek bunu serviste çözmelisin yazıyo bazısı yazmak için yazıyo bunu ayırıp insanların mesajlarını silmek insan bilmesede onu hor görüp mesajını silmek sert ve gereksiz bir tavır kurunun yanında yaşı yakmayın ve insanları öğrenmeye teşfik edin benim demek istediğim bu...... insanların mesajlarını silerek gereksizlikleri önlüyemezsin bu bir ikincisi bir insan konusunda gereksiz mesajlar görürse ona göre yorum yapıp insanları kırmadan halledebilir ben mesaj silme olayına karşıyım....... haklısınız bazı insanlar gereksiz yazı yazabilir fakat forumda muhabbetde dönmeli.... bu insanlar burda mutlu ve msn yerine burda konuşuyosa buda güzel birşeyki burası paylaşım alanı sadece araç atölyesi değil hem gülücez hem öğrenicez hem eğlenicez insanları gereksiz yorum yapıyo diye ezmek yerine özel mesajla gönlünü alarak halledicez yada.... yönetime somut delillerle somut yazılarla özelden örnek gösterip büyüklerimiz tarafından uyarılmasını sağlıycaz......;)

ayberk,serhat,can ve emre kardeşlerim...servise git veya göstermelisin diye yazan kardeşim veya konu hakkında sorunun cvbını veren kardeşim ne farkeder bırakın yazsınlar ayberk mayham sende o konuda cvbını yaz... hayırlı olsun veya servise göstermelisin diyen kardeşimizin şevkini neden kıralım...ilerleyen zamanlarda sizlerin yazdığı güzel açıklamalrla bu kardeşimizde bir sorunun cvbını sizlerin sayesinde mutlaka öğrenip yazacaktır..sorun yok..sabahlara kadar tartışın kalitemizi bilerek...saygılar.

bazı sorunlar servise gitmeden de hallolduğu çok oldu forumda çok teknik bişi olmadığı sürece kimse servise git demiyo ki zaten..mecburi durum olmadığı sürece..benim arabamda en ufak bişi yanlış gitse anında Erya'da olurum ama herkes servisle bu kadar haşır neşir değil..gereksiz gördüğün konuları okumak zorunda değilsin "forumu okundu kabul et" tuşu var anasayfada basarsın sonra yeni mesajlarda görmezsin artık..tekrar oraya cevap yazılana kadar..

ayberk,serhat,can ve emre kardeşlerim...servise git veya göstermelisin diye yazan kardeşim veya konu hakkında sorunun cvbını veren kardeşim ne farkeder bırakın yazsınlar ayberk mayham sende o konuda cvbını yaz... hayırlı olsun veya servise göstermelisin diyen kardeşimizin şevkini neden kıralım...ilerleyen zamanlarda sizlerin yazdığı güzel açıklamalrla bu kardeşimizde bir sorunun cvbını sizlerin sayesinde mutlaka öğrenip yazacaktır..sorun yok..sabahlara kadar tartışın kalitemizi bilerek...saygılar.

Cezmi abi nasıl anlatıcağımı bilemedim sen en kısa en güzel şekilde açıkladın abi saol....

konu hakkında bilgisi varsa zaten herkes yazıyo..yoksa servise git.. :D

Geri
Üst Alt